مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور آخرین فرصت انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1397 را اعلام کرد.

مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 در ایرناک آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 در ایرناک مشاور عالی سازمان سنجش گفت:شنبه 19 خرداد آخرین فرصت انتخاب رشته داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد 97 است.

حسین توکلی افزود:دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 97 به همراه اصلاحیه آن در سایت سازمان سنجش قرار دارد و داوطلبان می توانند با توجه به دفترچه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود:از تعداد 736 هزار و 387 داوطلب ثبت نام کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال 97، تعداد 575 هزار و 6 نفر در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد 573 هزار و 949 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:از تعداد 573 هزار و 949 داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تاکنون 90 هزار و 479 نفر، رشته های مورد نظر خود را انتخاب کرده اند.

وی افزود:داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال 97 می توانند تا روز شنبه 19 خرداد 97 برای انتخاب 100 کدرشته از میان کدرشته امتحانی مجاز خود اقدام کنند.

توکلی گفت:داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند می توانند با توجه به اصلاحیه منتشر شده نسبت به ویرایش کدرشته های انتخابی خود اقدام کنند. سایر داوطلبان مجاز نیز تا شنبه 19 خردادماه فرصت دارند در این آزمون انتخاب رشته کنند.

کارشناسی ارشد

آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 97

وی اضافه کرد:داوطلبان مجاز توجه داشته باشند که در صورتی که مجاز به انتخاب رشته های دوره های روزانه، شبانه و یا سایر دوره ها شده اند می توانند با توجه به دوره مورد پذیرش نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت:با توجه به اعلام دانشگاه آزاد نیز آن دسته از داوطلبانی که بر اساس کارنامه اعلام نتیجه، مجاز به انتخاب رشته در آزمون شده و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد هستند لازم است برای اطلاع از روش انتخاب رشته دانشگاه آزاد، از 20 خرداد به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند و بر اساس ضوابط، انتخاب رشته کنند.


تاریخ : 97/03/16

mehr

بازدید : 1,902 بار
آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی