آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1398 اعلام شد.

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

پذیرش دانشجو در 66 کد رشته امتحانی کاردانی به کارشناسی انجام می شود که از این تعداد، پذیرش در 50 کد رشته بر اساس سوابق تحصیلی و در 16 کد رشته محل بر اساس آزمون است.آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی در ایرناک آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی در ایرناک

مهلت مجدد در ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور روز شنبه پایان می یابد.

با توجه به مهلت تمدید شده برای متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98، داوطلبان تا ساعت 24 روز شنبه 21 اردیبهشت ماه جاری مهلت دارند ضمن مطالعه دفترچه راهنمای آزمون و انتخاب رشته، در این کنکور ثبت نام کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 264 هزار و 584 نفر اعلام شده است.

همچنین پذیرش دانشجو در 66 کد رشته امتحانی کاردانی به کارشناسی انجام می شود که از این تعداد، پذیرش در 50 کد رشته بر اساس سوابق تحصیلی و در 16 کد رشته محل بر اساس آزمون است.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در روز جمعه 11 مرداد 98 برگزار می شود.

طبق آخرین اصلاحات اعلام شده سازمان سنجش آموزش کشور، 20 کد رشته محل در این دوره از پذیرش های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته حذف شد و دانشجویی پذیرش نمی شود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 263 بار
آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی