داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و سامانه دانشگاه از نشانی و تلفن واحدها آگاهی یابند.

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی آزاد

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 97 گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می شود.ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در ایرناک ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در ایرناک

نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 97 به منظور پذیرش در رشته محل های گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه در دسترس داوطلبان قرار دارد.

پذیرفته شدگان باید از امروز شخصا به واحدهای دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه کنند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و سامانه دانشگاه از نشانی و تلفن واحدها آگاهی یابند.

ارائه اصل مدرک کاردانی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر و یک برگ تصویر آن یا گواهی اتمام دوره کاردانی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر و یا اداره کل تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش و ریز نمرات دوره کاردانی به منظور معادل سازی واحد های درسی ضروری است.

بازدید : 659 بار
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی