ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و بیست و چهارمین دوره المپیاد دانشجویی از امروز 16 آذر ماه 97 آغاز شد.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز آغاز شد

مشاور سازمان سنجش از شروع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و بیست و چهارمین دوره المپیاد دانشجویی خبر داد.ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز آغاز شد در ایرناک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز آغاز شد در ایرناک

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد:بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور و فرهنگیان از امروز جمعه 16 آذر ماه 97 آغاز و تا پایان روز یکشنبه بیست و پنجم همین ماه ادامه دارد.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98

وی ادامه داد:ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 از طریق سایت سازمان سنجش انجام و آزمون این دوره در پنج گروه آزمایشی برگزار می شود.

توکلی با اشاره به اینکه کارت شرکت در آزمون دوم اردیبهشت ماه 98 توزیع می شود، گفت:آزمون کارشناسی ارشد سال 98 و اولین مرحله بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز های پنجشنبه و جمعه 5 و 6 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

  • تاریخ: جمعه, 16 آذر 1397
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 890 بار
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز آغاز شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی