علی ضیا مجری برنامه فرمول یک درشبکه یک سیما ، آماری تکان دهنده از میزان فرار مغزها داد.

وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک سیدعلی ضیاء مجری خوش چهره و مشهور صدا وسیما که مدتی است برنامه چالشی " فرمول یک " را در  شبکه یک  اجرا می‌کند، به تازگی در یکی از برنامه هایش ، از آمار تکان دهنده ای پرده برداشت.

وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک میهمان برنامه یکی از دانشجویان نخبه رشته ریاضی دانشگاه صنعتی شریف است ، که علی ضیا او را تنها فرد باقیمانده در ایران از 150 دانشجوی این رشته معرفی می‌کند.

وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک به عبارت دیگر از 150 دانشجوی نخبه ریاضی دانشگاه صنعتی شریف در یک دوره تحصیلی  تنها یک نفر در ایران حضور دارد.

وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک سخنان تلخ علی ضیا  درباره پدیده فرار مغزها را که به صورت طنز بیان می‌شود را میتوانید در فیلم زیر مشاهده کنید.

وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک وقتی علی ضیا گزارشی تکان دهنده از فرار مغزها می دهد + فیلم-ایرناک

منبع : آمار تکان دهنده علی ضیا از فرار مغزها در دانشگاه صنعتی شریف + فیلم / yjc

(0 رای)
بازدید : 634 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی