مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت برای ثتب نام برای شرکت در کنکور دکتری 98 را اعلام کرد.

آخرین مهلت برای ثبت نام در کنکور دکتری 98

آخرین مهلت برای ثبت نام در کنکور دکتری 98 در ایرناک آخرین مهلت برای ثبت نام در کنکور دکتری 98 در ایرناک مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1398، گفت:روز دوشنبه، 12 آذرماه آخرین مهلت ثبت نام در این آزمون خواهد بود.

دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر اظهار کرد:اطلاع رسانی ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 1398 از روز سه شنبه، 6 آذرماه 97 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز دوشنبه، 12 آذرماه 97 پایان می پذیرد.

وی تصریح کرد:تا ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه، 8 آذرماه 97 تعداد 14 هزار و 398 نفر برای شرکت در این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند.

توکلی یادآور شد:به تمام داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام هستند، اکیدا توصیه می شود که با مراجعه به سایت سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام حداکثر تا پایان روز دوشنبه، 12 آذر ماه نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 08 آذر 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 626 بار
آخرین مهلت برای ثبت نام در کنکور دکتری 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی