کاووس سیدامامی، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه امام صادق (ع) در زندان اوین درگذشت.

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک اخیرا خبری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که براساس آن گفته شده که کاووس سیدامامی، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه امام صادق (ع)، کنشگر فعال انجمن جامعه‌شناسی ایران و عضو کمیته روابط بین‌الملل که چندی پیش بازداشت شده بود، در زندان اوین درگذشت.

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک هنوز خبری رسمی در این خصوص منتشر نشده است. اما براساس اخباری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، به خانواده کاووس سیدامامی گفته شده که علت فوت این استاد دانشگاه در زندان، خودکشی بوده است.

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک همچنین محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی که در این‌باره منتشر کرده، نوشته است "علت را از مسئولان ذیربط جویا شدم؛ بعضی پاسخ نمی‌دهند بعضی هم گفتند پیگیری کردیم اطلاعی بدست نیاوردیم!"

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک صادق زیباکلام، استاد دانشگاه و فعال سیاسی نیز در توئیتی خواستار شفاف‌سازی مسئولان درخصوص مرگ این استاد دانشگاه شده است.

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک  

واکنش حسام الدین آشنا

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک حسام الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور نیز در واکنش به در گذشت کاووس سید امامی در زندان نوشت: نه جامعه شناسان دین خودکشی می کنند نه حامیان حیات وحش.

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک  

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک  

بازداشت کاوه مدنی؟

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک همچنین محمود صادقی در توییتی گفته بود: در جریان پیگیری‌هایم برای اطلاع از علت بازداشت فعالان محیط زیست و چگونگی مرگ دکتر کاووس سید امامی، مطلع شدم دیروز کاوه مدنی معاونت بین‌الملل، نوآوری و مشارکت اجتماعی فرهنگی سازمان حفاظت محیط زیست نیز بازداشت شده است!

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک با این حال، علیزاده، مدیر روابط عمومی سازمان محیط ‌زیست می‌گوید خبر بازداشت دكتر كاوه مدنى معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محيط زيست صحت ندارد و ايشان تلفنى و تلگرامى با بنده تماس داشتند.


تاریخ : 96/11/22

یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت-ایرناک aftabnews

(1 رای)
بازدید : 130 بار
یک استاد دانشگاه در زندان درگذشت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی