مبارزان یمنی به سمت فرودگاه بین‌المللی ریاض عربستان موشک بالستیک شلیک کردند.

اصابت موشک بالستیک نیرو‌های یمنی به فرودگاه بین‌المللی ریاض در ایرناک اصابت موشک بالستیک نیرو‌های یمنی به فرودگاه بین‌المللی ریاض در ایرناک شبکه تلویزیونی المنار به نقل از منابع یمنی اعلام کرد: موشک بالستیک دور برد (برکان ۲ اچ) نیروهای یمنی به سوی فرودگاه بین المللی ملک خالد در ریاض شلیک شد.

شبکه تلویزیونی العالم به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد: عربستان به رسیدن موشک بالستیک به ریاض اعتراف کرد ولی گفت آن را بر فراز پایتخت سرنگون کرده است. ساکنان ریاض رسیدن موشک برکان یمنی را تأیید کردند و گفتند صدای انفجارهای پیاپی را شنیده‌اند.

العالم به نقل از خبرگزاری یمن گزارش داد که حمله موشکی یمن به فرودگاه ملک خالد در ریاض برای اولین بار انجام شده است. یگان موشکی یمن اعلام کرد موشک بالستیک با دقت هدفش در فرودگاه ملک خالد شهر ریاض را در هم کوبیده است.

شبکه خبری المیادین نیز اعلام کرد ساکنان ریاض اصابت موشک «برکان ۲ اچ» و شنیدن صدای انفجارهای پیاپی را تائید کرده‌اند.

شبکه تلویزیونی العالم همچنین به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد: تمام پروازها به مقصد فرودگاه ملک خالد ریاض پس از اصابت موشک بالستیک یمن به تعویق افتاده است.

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصار الله یمن در پیامی توئیتری گفت: «بار‌ها تأکید کرده‌ایم پایتخت‌های نیرو‌های متجاوز از تیررس موشک‌های ما دور نیستند».

شبکه تلویزیونی المسیره اعلام کرد: سازمان هواپیمایی کشوری عربستان اصابت موشک بالستیک یمنی را به فرودگاه ملک خالد ریاض تأیید کرده است.


تاریخ : 96/08/14

برگرفته از yjc

بازدید : 4,993 بار
اصابت موشک بالستیک نیرو‌های یمنی به فرودگاه بین‌المللی ریاض
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی