هلاکت بیش از 30 داعشی در آغاز نخستین مرحله عملیات انتقام خون شهدای گردان های سیدالشهدا و شهید محسن حججی

انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک هلاکت بیش از 30 داعشی در آغاز نخستین مرحله عملیات انتقام خون شهدای گردان های سیدالشهدا و شهید محسن حججی

انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک در این عملیات یگان های پهپادی گردان های سید الشهدا با شناسایی دقیق مراکز تجمع و استقرار ادوات و نیروهای داعش، آنها را هدف قرار دادند.

انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک طبق اعلام گردان های سیدالشهدا، بیش از 20 خودرو زره پوش، تانک و نفربر تروریست ها در این عملیات منهدم شد و حداقل 30 تن از آنها به هلاکت رسیدند.

انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک انتقام خون شهید حججی از داعش ملعون آغاز شد-ایرناک عملیات گردان های سیدالشهدا نخستین مرحله انتقام خون شهدای این گردان ها و شهید محسن حججی است که در حمله تروریست های داعش به مرز مشترک سوریه و عراق به شهادت رسیدند.

تاریخ:1396/05/31

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 967 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی