حجت الاسلام سید حسن خمینی در سالروز صدور فرمان مشروطه،تصویری جالب منتشر کرد

تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک  در سالروز صدور فرمان مشروطه حجت‌الاسلام سید حسن خمینی تصویری را از حضور مشروطه خواهان در دربار مظفرالدین شاه منتشر کرده است.

تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک حجت الاسلام سید حسن خمینی در سالروز صدور فرمان مشروطه، با انتشار تصویری از مظفرالدین شاه نوشت: 

تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک تصویری جالب در اینستاگرام سیدحسن خمینی-ایرناک  عكس تاريخى كه گفته مى شود نمايش گر حضور مشروطه خواهان در دربار مظفر الدين شاه است. امروز سالروز انقلاب مشروطه است. ترديد نبايد كرد كه حركت آزادى خواهانه ى مردم در تهران و تبريز و چند شهر ديگر تاريخ ما را به گونه اى ديگر رقم زده است. درباره اين حادثه بسيار نوشته اند ولى جا دارد كه همه دوستان را به اين مقطع تاريخ ساز از حيات كشورمان ارجاع دهم و از همه بخواهم كه ايران قبل و بعد آن را بخوانند. مشروطه و اتفاقات تلخ و شيرين پس از آن از زمره ى درس آموز ترين حادثه هاى سياسى براى ماست. اين روز بزرگ را گرامى مى داريم.

تاریخ انتشار : 1396/05/14

منبع : عصر ایران

(1 رای)
بازدید : 4249 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی