ملانیا ترامپ در سفری که با همسرش به ژاپن داشت، همراه با آکی آبه همسر نخست وزیر ژاپن برای تفریح و سرگرمی از یک نمایشگاه جواهرات در ژاپن دیدن کرد.

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک ملانیا در سفری که همراه ترامپ به کشور ژاپن داشت، با آکی آبه همسر نخست وزیر ژاپن سری به یک نمایشگاه جواهرات در گینزای توکیو زد که در آنجا مجموعه زیور آلات پرآوازه میکیموتو کوکیچی را مشاهده کرد .

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک هنگامی که ملانیا و آکه مشغول تماشای جواهرات بودند مسئول نمایشگاه از آنها دعوت کرد تا به داستان تاریخی مرواریدهای قیمتی و با ارزش این نمایشگاه نیز گوش دهند.

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک جالب است بدانید زمانی که همسران دونالد ترامپ و  شینزو آبه از نمایشگاه بازدید می کردند، خودشان سرگرم بازی گلف  به عنوان یکی از محبوب ترین تفریحات ترامپ بودند.

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک گفتنی است در گذشته برخی زنان در ژاپن مهارت خاصی در صید مروارید از اعماق آبها داشته اند.

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک

تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک تفریح ملانیا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 254 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی