حق شناس گفت: لحظاتی پيش پلمب جعبه سياه نفتكش سانچی و كشتی فله بر چينی باز و فرآيند رمزخوانی آنها آغاز شد.

نتیجه نهایی رمزخوانی زمان بر است

هادی حق شناس، معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: لحظاتی پيش پلمب جعبه سياه VDR نفتكش سانچی و همينطور كشتی فله بر چينی باز و فرآيند رمزخوانی جعبه سياه هر دو كشتی آغاز شد.جعبه سیاه سانچی باز شد + عکس در ایرناک جعبه سیاه سانچی باز شد + عکس در ایرناک

وی ادامه داد:نمایندگان کشور پاناما به عنوان کشور صاحب پرچم نفتکش سانچی، کشور هنگ گنک به عنوان کشور صاحب پرچم کشتی فله بر کریستال، کشور چین که در آب های آن این حادثه اتفاق افتاده و کشور ایران که اکثر نفرات جان باخته به آن اختصاص دارد، در اين جلسه حضور داشتند.

 

جعبه سياه VDR نفتكش سانچی

 

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه از ايران ٢ نماينده از سازمان بنادر و دریانوردی در اين جلسه حاضر شده اند،گفت:تا ساعاتی ديگر نتايج اين نشست مشترک و جزئيات شروع فرآيند رمز خوانی جعبه سياه دو كشتی را اعلام خواهيم كرد. اما مشخص شدن نتيجه نهايی رمزخوانی زمان بر است و ممكن است ماه ها طول بكشد.

حق شناس درباره DNA پیکرهای پیدا شده از حادثه نفتکش سانچی نیز گفت: بعد از اخذ دی ان ای تمامی اعضای خانواده ها و ارسال آنها به چین ، جواب آن به کشور فرستاده شده و اکنون منتظر اعلام رسمی سازمان پزشکی قانونی هستیم.


تاریخ : 96/11/04

yjc

بازدید : 3,497 بار
جعبه سیاه سانچی باز شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی