محمد توسلی در مورد خبر درگذشت ابراهیم یزدی، وزیر امور خارجه دولت موقت چه گفت.

آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک   محمد توسلی در گفت‌وگو با ایلنا، با تکذیب خبر درگذشت ابراهیم یزدی، وزیر امور خارجه دولت موقت گفت: این خبر نادرست است و من آن را قویا تکذیب می‌کنم.

آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک او اظهار داشت: براساس تماس‌‌های مکرری که با ایشان داشته‌ایم حال آقای یزدی امروز نسبت به دیروز بهتر هم بوده است. وی افزود: آقای یزدی هم‌ اینک در ازمیر ترکیه به سر می‌برند و تحت مراقبت پزشکی هستند و ان‌شا‌ءالله هفته آینده به ایران خواهند آمد.  

آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟-ایرناک لازم به ذکر است ابراهیم یزدی پس از انقلاب همراه با امام خمینی از فرانسه به ایران آمد. با تشکیل شورای انقلاب، او به عضویت این شورا برگزیده می‌شود و با شروع دولت موقت مهندس بازرگان، او نخست به عنوان معاون نخست وزیر در امور انقلاب و سپس پس از استعفای کریم سنجابی از پست وزارت امور خارجه به عنوان وزیر خارجه دولت انتخاب می‌شود.

او در سالهای ۵۸ و ۵۹ سرپرستی مؤسسه کیهان را بر عهده داشت.

منبع : ایلنا

(1 رای)
بازدید : 570 بار
آیا ابراهیم یزدی درگذشت ؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی