دولت فدرال آمریکا در پی بازماندن مجلس سنای این کشور از توافق برسر بودجه اضطراری تعطیل شد.

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک در پی عدم موفقیت مجلس سنای آمریکا در توافق بر سر بودجه اضطراری موقت برای تأمین منابع مالی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، دولت آمریکا تعطیل شد.  

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک از سال 1976، این نوزدهمین بار است که دولت آمریکا با تعطیلی مواجه می‌شود. آخرین بار، دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال 2013 برای مدت 16 روز تعطیل شده بود.

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک اعضای دموکرات مجلس سنا در یک رأی‌گیری در ساعات پایانی جمعه شب (بامداد شنبه به وقت تهران) به طرحی که خواستار تأمین بودجه دولت برای چهار هفته بود رأی مخالف دادند.

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه شب با 230 رأی موافق در برابر 197 رأی طرح مشابهی را به تصویب رسانده بود.

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک ترامپ در توئیتر به نمایندگان دموکرات کنگره حمله کرد و گفت آنها می‌خواهند «موفقیت‌های بزرگ» جمهوری‌خواهان در کاهش مالیات و اقدامات دولت او برای شکوفایی اقتصاد را تضعیف کنند.


تاریخ : 96/10/30

دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک دولت ترامپ تعطیل شد-ایرناک tasnim

(0 رای)
بازدید : 101 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی