دونالد ترامپ اعلام کرد که از برجام خارج می شود و تحریم های هسته ای را علیه ایران وضع خواهد کرد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد و تحریمها را برگرداند

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ اعلام کرد که از برجام خارج می شود و تحریم های هسته ای را علیه ایران وضع خواهد کرد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک او با اشاره به ناقص بودن توافق هسته ای یا برجام گفت سخت ترین تحریم های هسته ای علیه ایران را وضع خواهد کرد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک ترامپ ادعا کرد:« برجام امکان دستیابی ایران به بمب هسته‌ای را نخواهد گرفت. بنابر این تا دقایقی دیگر فرمانی صادر خواهم کرد و از این توافق خارج خواهم شد.» او در این سخنرانی گفت:«امروز می‌خواهم جهان را در جریان تلاش‌هایمان برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای قرار دهم.  ایران از حزب‌الله، حماس، طالبان ‌و القاعده حمایت میکند.توافق هسته ای قرار بود از آمریکا و متحدان ما حمایت کند اما در واقع توافق هسته ای به ایران برای غنی سازی اورانیوم کمک کرد. توافقی که دولت سابق و جمعی از کشورها با ایران اجرا کردند، به این کشور اجازه داد به غنی‌سازی ادامه دهد و نهایتا در آستانه ساخت سلاح اتمی قرار گیرد.»

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک اهم سخنان ترامپ در ادامه می‌آید:

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *:ایران پیشتاز تروریسم در دنیا است.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *توافق هسته ای فاجعه آمیز باعث شد تا امریکا میلیاردها دلار به ایران پول بدهد که مایه شرمساری من و امریکایی های زیادی بشود.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *اسناد اسراییل قاطعانه نشان داد که ایران به دنبال سلاح هسته ای است.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک * با برجام بودجه نطامی ایران ۴۰ درصد افزایش پیدا کرد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *حتی اگر ایران به برجام عمل کند باز هم می تواند به سلاح هسته ای برسد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *در قلب این توافق، این افسانه قرار داشت که این رژیم به دنبال استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای است. نخست‌وزیر اسرائیل هفته گذشته با افشای اسنادی که مدت‌ها مخفی بودند، واقعیت این رژیم را نشان داد.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک *امروز می‌خواهم جهان را در جریان تلاش‌هایمان برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای قرار دهم. رژیم ایران پیشتاز حمایت دولتی از تروریسم است.

دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک * امروز ما مدرکی داریم که نشان می‌دهد ایران دروغ گفته است. 


دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک دونالد ترامپ از برجام خارج شد-ایرناک تاریخ : 97/02/18

(1 رای)
بازدید : 51 بار
دونالد ترامپ از برجام خارج شد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی