حمله داعش به یک پایگاه ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در مرز سوریه با عراق با تلفات و خسارات سنگین ناکام ماند.

عملیات نيروهاي ويژه ايران در مرز سوريه با عراق:

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک تلفات و خسارات سنگین بر داعش نزديك مرز سوریه با عراق

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک حمله داعش به یک پایگاه ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در مرز سوریه با عراق با تلفات و خسارات سنگین ناکام ماند.

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک گروه تکفیری داعش ساعات گذشته با چندین خودروی زرهی و تعداد زیادي نیرو به یکی از پایگاه های ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در منطقه سَدِ اَلوَعر حمله کرد که با واکنش قاطع روبرو شد.

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک تکفیری های داعش در حالی با دهها کشته و شمار زیادی زخمی مجبور به فرار از این منطقه شدند که سرعت عمل نیروهای مقاومت موجب شد تکفیری ها موفق به تخلیه اجساد باقيمانده خود نشوند.

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک در این عملیات یگان پهپادي سپاه پاسداران نیروهای مهاجم تروريست را هدف موشکهای خود قرار داد که شماری از تروریستها کشته و زخمی شدند.

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک در اين عمليات، مقادیر زیادی تجهیزات،مهمات جنگی و شش خودروي زرهي به غنيمت نیروهای ارتش سوریه و محور مقاومت درآمد.

سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت-ایرناک عملیات شناسایی و ره گیری یگان پهپادي سپاه نقش مهمي در شكست سنگين تروريستهاي تكفيري داشت.

منبع:میزان

(1 رای)
بازدید : 215 بار
سپاه انتقام خون شهيد حججي را گرفت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی