چلسی کلینتون و ایوانکا ترامپ دختران رؤسای جمهور پیشین و فعلی با انتشار پست‌هایی توئیتری از سیگاری شدن دختر باراک اوباما دفاع کردند.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک مالیا اوباما دختر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا با انتشار ویدئویی از صحنه سیگار کشیدن خود در صفحه اینستاگرامش ، موج جدیدی از حواشی را رقم زد.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک در پی انتشار این ویدئو افراد زیادی به انتقاد از دختر 19 ساله باراک اوباما برخاستند. در این میان ایوانکا ترامپ و چلسی کلینتون دختران رؤسای جمهور فعلی و پیشین آمریکا با انتشار پست‌هایی توئیتری از مالیا اوباما دفاع کردند.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک آنها در این پست‌ها از کاربران خواستند تا به مالیا به عنوان یک شهروند عادی نگاه کنند. طبق گفته آنها مالیای جوان نیز همچون سایر همکلاسی‌هایش حق تفریح دارد و نیز این حق را دارد که همچون دیگران زندگی کند.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک اظهارات این دو دختر خشم کاربران را بیشتر کرد و آنها را به واکنش واداشت. کاربران در پاسخ دفاعیات ایوانکا و چلسی نوشتند چطور مالیا می‌تواند یک شهروند عادی باشد در حالی که از امتیازات دختر رئیس جمهور بودن استفاده کرده است.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون در توئیتر خود نوشت: " بهتر است زندگی شخصی مالیا اوباما به عنوان یک خانم جوان، یک دانشجو و یک شهروند عادی سوژه کاربران فضای مجازی نشود ".

خوشحالی دختر ترامپ و کلینتون از سیگاری شدن دختر اوباما

و ایوانکا ترامپ نیز در این باره در توئیتر خود نوشت: " مالیا نیز باید همچون سایر همکلاسی‌هایش حریم شخصی خود را داشته باشد. او یک خانم جوان و یک شهروند عادی است و نباید انقدر محدودیت داشته باشد. "

خوشحالی دختر ترامپ و کلینتون از سیگاری شدن دختر اوباما


ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 106 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی