چلسی کلینتون و ایوانکا ترامپ دختران رؤسای جمهور پیشین و فعلی با انتشار پست‌هایی توئیتری از سیگاری شدن دختر باراک اوباما دفاع کردند.

ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر در ایرناک ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر در ایرناک مالیا اوباما دختر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا با انتشار ویدئویی از صحنه سیگار کشیدن خود در صفحه اینستاگرامش ، موج جدیدی از حواشی را رقم زد.

در پی انتشار این ویدئو افراد زیادی به انتقاد از دختر 19 ساله باراک اوباما برخاستند. در این میان ایوانکا ترامپ و چلسی کلینتون دختران رؤسای جمهور فعلی و پیشین آمریکا با انتشار پست‌هایی توئیتری از مالیا اوباما دفاع کردند.

آنها در این پست‌ها از کاربران خواستند تا به مالیا به عنوان یک شهروند عادی نگاه کنند. طبق گفته آنها مالیای جوان نیز همچون سایر همکلاسی‌هایش حق تفریح دارد و نیز این حق را دارد که همچون دیگران زندگی کند.

اظهارات این دو دختر خشم کاربران را بیشتر کرد و آنها را به واکنش واداشت. کاربران در پاسخ دفاعیات ایوانکا و چلسی نوشتند چطور مالیا می‌تواند یک شهروند عادی باشد در حالی که از امتیازات دختر رئیس جمهور بودن استفاده کرده است.

چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون در توئیتر خود نوشت: " بهتر است زندگی شخصی مالیا اوباما به عنوان یک خانم جوان، یک دانشجو و یک شهروند عادی سوژه کاربران فضای مجازی نشود ".

خوشحالی دختر ترامپ و کلینتون از سیگاری شدن دختر اوباما

و ایوانکا ترامپ نیز در این باره در توئیتر خود نوشت: " مالیا نیز باید همچون سایر همکلاسی‌هایش حریم شخصی خود را داشته باشد. او یک خانم جوان و یک شهروند عادی است و نباید انقدر محدودیت داشته باشد. "

خوشحالی دختر ترامپ و کلینتون از سیگاری شدن دختر اوباما


yjc

بازدید : 2,540 بار
(0 رای)
ماجرای سیگاری شدن دختر باراک اوباما + تصاویر5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی