ساعاتی پیش برخی شبکه های اجتماعی خبر قتل محمودرضا خاوری را در فضای مجازی منتشر کردند که تاکنون توسط هیچ منبع معتبری تایید نشده است.

شایعه مرگ محمودرضا خاوری در فضای مجازی پیچید

شایعه قتل محمودرضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیارد تومانی از ساعتی پیش در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می شود اما تا کنون هیچ منبع رسمی صحت این شایعه را تایید نکرده است.آیا محمودرضا خاوری کشته شده؟ + عکس در ایرناک آیا محمودرضا خاوری کشته شده؟ + عکس در ایرناک

طبق این شایعات محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی متولد 1331 شب گذشته توسط افرادی ناشناس در کانادار به قتل رسیده و پلیس این کشور جسد خاوری را حوالی منزل شخصی اش در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی کرده است.

جزییات انتشار خبر قتل محمودرضا خاوری

آذرماه سال 1396 شایعه مشابهی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن به مانند شایعه امسال جزئیات قتل خاوری و مکان کشف جسد وی اعلام شده بود ولی ساعاتی بعد پلیس کشور کانادا اعلام کرد که پلیس شخصی با این نام را در درگیری های مسلحانه و غیرمسلحانه به عنوان مقتول ثبت نکرده است.

محمودرضا خاوری

محمودرضا خاوری در کانادا

در آن زمان، مصطفی ترک همدانی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با رسانه های داخلی با بیان اینکه "انتشار خبر مرگ، شگرد بدهکاران و کلاهبرداران برای فرار از پیگرد قضایی است" عنوان کرد که خاوری خود شایعه کرده که در کانادا کشته شده است.

حال با توجه به اینکه این شایعه بار دیگر در شبکه های اجتماعی مطرح شده، باید دید مقامات کانادایی چه واکنشی به آن نشان خواهند داد.

خاوری که آخرین مقام او مدیر عاملی بانک ملی ایران بود در پی افشای فساد بزرگ مالی در مهر ماه 1390 از مقام خود استعفا داد و به کانادا فرار کرد.

  • تاریخ: شنبه, 22 دی 1397
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 2,375 بار
آیا محمودرضا خاوری کشته شده؟ + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...