ملانیا همسر رئیس جمهور آمریکا در سفر با همسرش به چین، سری به یکی از مدارس این کشور زد که لباسش در این بازدید حاشیه ساز شد.

لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک ملانیا همسر رئیس جمهور آمریکا در سفری که با دونالد ترامپ چین داشت،به همراه همسر رئیس جمهور این کشور از مدرسه ای نیز بازدید کرد که دانش آموزان ابتدایی در آن تحصیل می کردند، همچنین ناگفته نماند که لباس قیمتی وی در این سفر حاشیه ساز شد.

لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک گفته شده که لباس ملانیا ترامپ که الگوی آن از طرح های سنتی  میراث فرهنگی چین بر گرفته شده چیزی نزدیک به سه هزار دلار می ارزد .

لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لازم به ذکر است که علاوه بر قیمتی بودن این لباس یکی دیگر از حاشیه هایی که در این مورد پیش آمد بحث علت استفاده وی از این طرح چینی با وجود طرح های معروف آمریکایی بوده است.

لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک

لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(2 رای)
بازدید : 257 بار
لباس حاشیه ساز ملانیا در بازدید از یک مدرسه در چین + فیلم - 5.0 out of 5 based on 2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی