گروه خود ساخته ای موسوم به "ری استارت" که به سفارت ایران در لندن حمله کرده بودند، توسط پلیس لندن دستگیر و برای بازجویی به بازداشتگاه منتقل شدند.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک روز شنبه ۲۲مهرماه ۱۳۹۶ در روز تعطیلی اداری دو نفر از طرفداران سازماندهی شده‌ی گروه خود ساخته ای موسوم به "ری استارت" که به سفارت ایران در لندن حمله کرده بودند، توسط پلیس لندن دستگیر و برای بازجویی به بازداشتگاه منتقل شدند.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک به گزارش ایسنا، این افراد تصویر محمد حسینی شومن برنامه‌ی فارسی در آمریکا را بر پشت لباس خود داشتند و نشان این گروه را نیز با رنگ بر دیوار ساختمان سفارت کشیدند.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک این مجری چندی است که با تحریک هیجان جوانان به آنان دستور حمله به مساجد، مراکز اسلامی و نهادهای دولتی مستقر در ایران و خارج از کشور را صادر کرده است.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک دستگیری این افراد که با هماهنگی سفارت ایران در لندن و حضور به موقع پلیس لندن در محل سفارت صورت گرفت، باعث شد تا این دو مهاجم از وارد آوردن خسارات بیشتر که معمولا به آتش زدن ساختمان‌ها می انجامد، باز بمانند.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک یکی از مسئولان پلیس لندن امروز ضمن حضور در محل سفارت ایران در لندن و تهیه گزارش از شرایط سفارت و خسارات وارد شده، ضمن تاکید بر ادامه بازجویی این دو نفر به منظور یافتن انگیزه‌ها و احیانا اعضای دیگر این گروه در انگلیس، بر اراده پلیس انگلستان برای تامین امنیت سفارتخانه‌های خارجی تاکید کرد.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک این گروه اخیرا در حمله به مرکز اسلامی شهر منچستر، به ساختمان آن مرکز خسارات قابل توجهی وارد کرد و مهاجمین فیلمی را که خود از جریان حمله تهیه کرده بودند را در شبکه‌های مجازی منتشر ساختند. به گفته پلیس، کشف ارتباط احتمالی این دو فرد دستگیر شده با مهاجمین در دیگر نقاط انگلیس نیز جزو موضوعات مهم برای پلیس انگلیس است.

ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن-ایرناک بررسی موضوع از جمله امکان باز کردن پرونده قضایی مستقلی علیه اعضای این گروه و احیانا رهبر آنها در آمریکا در جریان رسیدگی است.

(0 رای)
بازدید : 480 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی