یک محقق در زمینه موجودات فضایی و یوفوها به تازگی ادعای عجیبی را در خصوص آنها مطرح کرده است.

آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک یک محقق در زمینه یوفو یا شی پرنده ناشناس با استناد به یک ویدئو ادعای عجیبی را مطرح کرده است. وی با استناد به این ویدئو می گوید یوفوها یا اشیاء پرنده ناشناس متعلق به فرازمینی ها بصورت مخفیانه از انرزی رعد و برق استفاده می کنند. در این ویدئو که در سیدنی استرالیا تهیه شده است چهار شی درخشان سفید رنگ را نشان می دهد که در اطراف یک ابر بزرگ و محل وقوع رعد و برق در حال پرسه هستند.

آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک  بنا به ادعای این محقق ناشناس این یوفوها از انرژی رعد و برق برای مقاصدی خاص استفاده می کنند. این ویدئو که حدود 11 دقیقه است از زمان انتشار حدود 14 هزار بیننده داشته است. پس از انتشار این ویدئوی عجیب، کانال یوفو تودی نیز مدعی شد که پس از فوران آتشنشان کالبوکو در شیلی، چند شی پرنده عجیب نیز بر فراز این آتشفشان دیده شدند.

آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این آتشفشان در آوریل و می سال 2015 طی هشت روز حدود 3 بار فعال شده بود.

آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک


آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک آیا فرازمینی ها از انرژی رعد و برق زمین استفاده می کنند؟! +فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 108 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی