تصویری از زلزله‌های مهیب در ایران در ۱۰۰ ساله اخیر را در قالب اینفوگرافیک مشاهده کنید.

بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک زمین‌لرزه یا زلزله لرزش و جنبش زمین است که به علت آزاد شدن انرژی ناشی از گسیختگی سریع در گسلهای پوسته زمین در مدتی کوتاه روی می‌دهد. محلی که منشأ زمین‌لرزه است و انرژی از آنجا خارج می‌شود را کانون ژرفی، و نقطه بالای کانون در سطح زمین را مرکز سطحی زمین‌لرزه گویند.

بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک زلزله شاخص‌ترین بلای طبیعی با خسارات و هزینه‌های بسیار جانی و مالی است که فکر آن هم کافی است تا انسان را دچار نگرانی و اضطراب کند، به خصوص که در منطقه زلزله خیز هم باشد.

بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید تا تصویری از  زلزله های مهیب در ایران در  ۱۰۰ ساله اخیر ، به دلیل قرار گرفتن کشورمان بر روی گسل های فعال  که خسارت زیادی برجا گذاشته است را در قالب اینفوگرافیک مشاهده کنید.

 بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک

بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک بزرگترین زلزله‌های 100 ساله اخیر ایران + اینفوگرافیک-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 143 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی