پژوهشهای علمی جدید نشان می دهد که افراد بعد از وقوع مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی خود روبرو می شوند.

بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بر اساس نتیجه پژوهشی که به تازگی توسط بنیاد پژهشی نزدیک به مرگ (NDERF) منتشر شده است ادعا می شود که افراد بعد از وقوع مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی خود  روبرو می شوند. این نتیجه بعد از گردآوری تجربه نزدیک به مرگ هزاران نفر که اکثر آنها بطور شگفت انگیزی شبیه به یکدیگر بودند حاصل شده است.

بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک یکی از این افراد شخصی با نام "ویرجینی آر" بوده است که بعد از تجربه نزدیک به مرگش، با برادر خود که در سن 12 سالگی فوت نموده بود روبرو شد. وی در این خصوص گفت : " در داخل یک تونل  به سمت یک نور کشیده می شدم. فیلیپ، برادر دوست داشتنی ام در حالی که در انتهای تونل ایستاده بود دستم را گرفت و به من لبخند زد. او از من پرسید چرا می خواهم بمیرم."

بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک شخص دیگری که در این تحقیق شرکت داشته است "ویلیام سی" نام دارد. وی که در یک تصادف تجربه نزدیک به مرگ را داشته است می گوید بعد از مرگ با مادربزرگم در حالی که در مقابل نور سفید درخشان ایستاده بود روبرو شدم. همه جا مملو از گرمی، عشق بود. مادربزرگم به من گفت که اگر در این زندگی بمانم همه چیز روبراه خواهد شد."

بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک  گفتنی است؛ این در حالی است که مشاهدات  اکثر افرادی که تجربه نزدیک به مرگ داشته اند  بسیار شبیه به یکدیگر است. همه آنها از تونل تاریک، نور سفید درخشان که به سمت آن کشیده می شوند، شناور بودن، گرمی و عشق سخن به میان آورده اند.

بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 128 بار
بعد از مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی روبرو میشوید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی