فضایپیمای جونیور که برای تحقیقات در مدار مشتری قرار دارد تصاویری از این سیاره ارسال کرده است.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک فیلم ارسالی توسط فضاپیمای جونو از بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری اخیرا منتشر شده است.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک مشتری تا حدی بزرگ است که 1000 زمین در آن جا می شود و جرمی دو و نیم برابر تمامی سیاره های منظومه دارد.این سیاره گازی است.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک این سیاره پس از عطارد،ناهید،زمین و مریخ قرار گرفته است و از نظر فاصله از خورشید پنجمین سیاره است.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک  ماموریات فضاپیمای جونو در منظومه شمسی گردش به دور مشتری می باشد.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک گفتنی است؛این فضاپیما در تاریخ چهارم ژوئیه ۲۰۱۶ بر روی مدار سیاره مشتری قرار گرفت.

تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک


تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک تصاویر ارسالی فضاپیمای جونیور از مشتری + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 137 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی