مجری زن که در حال تماشای آزمایش فیزیک توسط یک معلم بود، از چند سانتیمتری حادثه به سلامت گذر کرد.

سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک در یکی از کانال های تلویزیون استرالیا مجری زن در کنار یک معلم فیزیک به نام جاکوب استریکلینگ ایستاد تا از فاصله نزدیک شاهد انجام یک آزمایش باشد که البته بیشتر به علم شیمی مربوط می شود.

سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک آزمایش درباره نتیجه ترکیب نوشابه و نیتروژن بود که دو مرتبه به انجام رسید، دفعه اول با موفقیت اما بار دوم اتفاقی رخ داد که می توانست برای مجری برنامه دردسر ساز شود.

سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک قرار بر این شد تا مجری کمک جاکوب کرده و بطری نوشابه را برای او نگه دارد اما نیمه های آزمایش دچار ترس و وحشت شد و همین امر موجب حادثه ای گشت که در فیلم زیر خواهید دید.

سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک خوشبختانه این اتفاق مشکلی برای مجری بوجود نیاورد و خطر از کنار او گذشت در حالی این برنامه می توانست با تلخی به پایان برسد.

سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک


سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک سهل انگاری مجری زن در هنگام آزمایشی خطرناک + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 153 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی