شرکت SpaceX آزمایش فضاپیمای Falcon Heavy را با موفقیت پشت سر گذاشت.

فناوری سفر انسان به مریخ در دستان بشر است

از زمانی که در سال 1969 فضاپیمای Apollo 11 توانست با موفقیت دو انسان را به کره ماه انتقال دهد و پای بشر را به فضا باز کند، دانشمندان در پی ساخت فضاپیمایی هستند که بتواند انسان را به مریخ ببرد و زندگی تازه ای بر روی کره ای جدید برای انسان خلق کند.سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم در ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم در ایرناک

یکی از شرکت‌هایی که در زمینه ساخت فضاپیماهای غول‌پیکر و ابرقدرت تجربه بسیاری دارد، شرکت SpaceX است. این شرکت سال‌هاست روی ساخت فضاپیمایی برای رسیدن به مریخ تلاش می‌کند و Falcon Heavy محصول اصلی و پیشرو اسپیس ایکس برای این مهم است.

SpaceX سالهاست که روی فضاپیمای Falcon Heavy و ارتقاء آن تلاش می‌کند؛ در همین راستا اخیرا این فضاپیما را تست کرده و گویا تست موفقیت آمیز بوده است.

گفتنی است؛ شرکت SpaceX اخیرا اعلام کرده است که قدم نهادن بر روی مریخ بسیار قابل دسترس است و شاید تا سال دیگر بتوانند انسان را راهی مریخ کنند.

در ادامه ویدئویی از آخرین آزمایش موفق فضاپیمای Falcon Heavy که توسط شرکت فضانوردی SpaceX صورت گرفته است  را مشاهده می‌کنید :

 


yjc

بازدید : 3,453 بار
سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی