شرکت SpaceX آزمایش فضاپیمای Falcon Heavy را با موفقیت پشت سر گذاشت.

فناوری سفر انسان به مریخ در دستان بشر است

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک از زمانی که در سال 1969 فضاپیمای Apollo 11 توانست با موفقیت دو انسان را به کره ماه انتقال دهد و پای بشر را به فضا باز کند، دانشمندان در پی ساخت فضاپیمایی هستند که بتواند انسان را به مریخ ببرد و زندگی تازه ای بر روی کره ای جدید برای انسان خلق کند.

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک یکی از شرکت‌هایی که در زمینه ساخت فضاپیماهای غول‌پیکر و ابرقدرت تجربه بسیاری دارد، شرکت SpaceX است. این شرکت سال‌هاست روی ساخت فضاپیمایی برای رسیدن به مریخ تلاش می‌کند و Falcon Heavy محصول اصلی و پیشرو اسپیس ایکس برای این مهم است.

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک SpaceX سالهاست که روی فضاپیمای Falcon Heavy و ارتقاء آن تلاش می‌کند؛ در همین راستا اخیرا این فضاپیما را تست کرده و گویا تست موفقیت آمیز بوده است.

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ شرکت SpaceX اخیرا اعلام کرده است که قدم نهادن بر روی مریخ بسیار قابل دسترس است و شاید تا سال دیگر بتوانند انسان را راهی مریخ کنند.

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک در ادامه ویدئویی از آخرین آزمایش موفق فضاپیمای Falcon Heavy که توسط شرکت فضانوردی SpaceX صورت گرفته است  را مشاهده می‌کنید :

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک  

سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک


سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک سفر انسان به مریخ با فضاپیمای شرکت SpaceX + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 99 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی