به من اعلام کرده اند که نامه ای از بالا که البته نمی دانم این «بالا» دقیقا کجاست زده اند که در آن ذکر شده من ممنوع التصویر هستم و اجازه فعالیت در تلویزیون را ندارم.

جزئیات ممنوع التصویر شدن احسان کرمی مجری و بازیگر تلویزیون

احسان کرمی مجری، بازیگر و خواننده کشورمان از ممنوع التصویری خود در صداوسیما خبر داد.احسان کرمی ممنوع التصویر شد در ایرناک احسان کرمی ممنوع التصویر شد در ایرناک

احسان کرمی خواننده، مجری و بازیگر تئاتر که این روزها به عنوان یکی از مجریان نشست های جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه حضور دارد درباره شایعاتی مبنی بر ممنوع التصویر شدنش در رسانه ملی به خبرنگار مهر گفت:بله من ممنوع التصویر شده ام و برای اولین بار خودم با حراست صداوسیما تماس گرفتم تا صحت و سقم این مساله را پیگیر شوم که به من اطلاع دادند که در تلویزیون ممنوع التصویر هستم.

احسان کرمی ممنوع التصویر شد

احسان کرمی و همسرش

وی درباره دلایل این تصمیم عنوان کرد:به من اعلام کرده اند که نامه ای از بالا که البته نمی دانم این «بالا» دقیقا کجاست زده اند که در آن ذکر شده من ممنوع التصویر هستم و اجازه فعالیت در تلویزیون را ندارم که البته این ممنوع التصویری مربوط به تلویزیون است و ربطی به فعالیت های من در تئاتر و سینما ندارد.

کرمی ادامه داد:متاسفانه طبق بخشنامه ای که ابلاغ شده تمام آثار موسیقایی من نیز غیر قابل پخش از تلویزیون اعلام شده است. این اتفاق برای چهارمین یا پنجمین بار است که برای من رخ می دهد و هیچگاه نیز دلیلش را پیگیری نکرده ام البته یکبار در مورد مشکل ممنوع التصویری ام رفتم و با دوستان صحبت کردم و سوءتفاهم هایی که به وجود آمده بود، برطرف شد و من توانستم در «خندوانه» اجرا داشته باشم اما به نظر می رسد که دوباره دلایلی برای ممنوع التصویری ام به وجود آمده است که من نباید پاسخگو باشم.

وی در پایان صحبت هایش بیان کرد:دلایل این اقدام مشخص نیست و ممکن است به هر دلیلی این اتفاق افتاده باشد چون دوستان بدون اینکه پرسشی از ما بپرسند، قضاوت می کنند و تصمیم می گیرند. در طول چند روز گذشته مدام از من درباره ممنوع التصویری ام سوال می شد و به همین دلیل من هم پیگیری کردم و متوجه شدم که این مساله صحت دارد و تصمیم گرفتم که خودم آن را رسانه ای کنم.

  • تاریخ: پنج شنبه, 18 بهمن 1397
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 3,233 بار
احسان کرمی ممنوع التصویر شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...