روابط عمومی شبکه امید از تصادف شدید “امیر کربلایی زاده” با اتوبوس در سحرگاه شب بیست و یکم ماه رمضان خبر داد.

مصدومیت امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک روابط عمومی شبکه امید از تصادف شدید امیر کربلایی زاده خبر داد و گفت:سحرگاه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حالی که کار تصویربرداری برنامه زنده "کوچه بهار" به پایان رسیده بود، امیر کربلایی زاده در راه منزل با یک اتوبوس تصادف کرد و راهی بیمارستان شد.

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک در حالی برنامه زنده و ترکیبی «کوچه بهار» هر شب ساعت 3 بامداد به مدت 70 دقیقه با اجرای امیر کربلایی زاده و رامتین چیت سازان در فضای با نشاط معنوی سحر در منزل تاریخی شهید مدرس(محله سرچشمه)به روی آنتن شبکه امید می رود که روح الله عبداللهی روابط عمومی این شبکه اعلام کرد که چند شب پایانی این برنامه با یک مجری کار خود را ادامه می دهد.

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک چرا که در سحرگاه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان امیر کربلایی زاده بعد از پایان تصویربرداری در راه خانه با یک اتوبوس، تصادف شدیدی داشت. به گفته عبداللهی او در حال حاضر از ناحیه لگن آسیب جدی دیده و در بیمارستان آتیه بستری است.

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک برنامه «کوچه بهار» در این روزهای انتهایی با یک مجری به کار خودش ادامه می دهد و تمام دست اندرکاران این برنامه و اهالی رسانه برای این کمدین محبوب و هنرمند ارزشمند، آرزوی صحت و سلامتی دارد.

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده پس از تصادف شدید

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک براساس این گزارش، امیر کربلایی زاده را شاید خیلی ها اولین بار بر روی صحنه استندآپ کمدی "خندوانه" یا در سریال قرعه و معمای شاه، اما هنرمندان تئاتری او را بارها و بارها در صحنه های نمایش دیده اند. او در سال های 78 و 79 برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد.

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک کربلایی زاده در سال 77 با حضور در نمایش ” تلخ بازی قمر در عقرب ” به کارگردانی شهره لرستانی وارد مجموعه تئاتر شهر شد و درسال 1391 با حضور در فیلم روز روشن حسین شهابی به سینمای ایران معرفی شد.


تاریخ : 97/03/18

تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک تصادف شدید کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس-ایرناک tasnim

(0 رای)
بازدید : 89 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی