حامد بهداد بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام زمان و مکان برگزاری دومین مراسم سالگرد عباس کیارستمی کارگردان سرشناس کشورمان را اعلام کرد.

دومین سالگرد عباس کیارستمی کی برگزار میشود

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک فروردین ماه سال 95 بود که خبر بیماری و بستری عباس کیارستمی در بیمارستان منتشر شد و خیلی زود همه جا صحبت از حال وخیم این کارگردان سرشناس بود. عباس کیارستمی پس از طی کردن مراحل درمان در تهران و انجام چند عمل جراحی برای تکمیل روند درمان راهی فرانسه شد اما بعد از چند روز در اثر لخته شدن خون در پاریس درگذشت.

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک درگذشت عباس کیارستمی با موجی از اعتراضات از سوی مردم و هواداران و مطرح شدن ماجرای قصور پزشکی همراه بود و حواشی زیادی دربرداشت. حامد بهداد یکی از طرفداران عباس کیارستمی بود که همان روزها اعتراضات زیادی به مرگ این کارگردان سرشناس داشت و حاشیه های زیادی برای خودش رقم زد.

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک دو سال از آن روزهای پرحاشیه و تلخ درگذشت عباس کیارستمی گذشت و فردا 14 تیر دومین سالگرد درگذشت این کارگردان کشورمان است .

دومین سالگرد زنده یاد عباس کیارستمی

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک حامد بهداد با انتشار عکسی از زنده یاد عباس کیارستمی درباره زمان و مکان دومین سالگرد کارگردان محبوبش توضیح داد .

عباس کیارستمی

پوستری به مناسبت دومین سالگرد عباس کیارستمی

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک حامد بهداد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:دو سال از رفتن عباس کیارستمی گذشت.... من می خواهم با مرگ خودم بمیرم ... نه با مرگ پزشکی

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک مراسم دومین سالگرد:پنجشنبه 14 تیر ، ساعت پنج تا شش بعدازظهر ، آرامگاه توک مزرعه (لواسان) ، طراح پوستر:علی بوستان

عباس کیارستمی

14 تیر سالگرد درگذشت عباس کیارستمی

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک عباس کیارستمی کارگردان بزرگ سینمای ایران بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری در 14 تیر 1395 در پاریس درگذشت.

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک عباس کیارستمی کارگردان، فیلمنامه نویس، تدوین گر، عکاس، تهیه کننده، گرافیست و کارگردان هنری بین المللی، همچنین شاعر و نقاش ایرانی اول تیر 1319 در تهران متولد شد.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی کارگردان و عکاس مطرح کشورمان

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک عباس کیارستمی از سال 1970 میلادی در سینما شروع به فعالیت کرد و از مهم ترین کارهایش می توان به:سه گانه کوکر، کلوزآپ (1990)، طعم گیلاس (1997)، و باد ما را خواهد برد (1999) اشاره کرد.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی در 14 تیر درگذشت

زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک زمان و مکان دومین سالگرد عباس کیارستمی + تصاویر-ایرناک عباس کیارستمی پنج بار نامزد جایزه نخل طلای جشنواره فیلم کن شد و در سال 1997 در پنجاهمین دورهٔ جشنواره فیلم کن برای فیلم طعم گیلاس این جایزه را گرفت و در جشنواره های متعدد معتبر فیلم جهان به عنوان داور حضور داشته است و با 4 دوره داوری در جشنواره فیلم کن در سالهای 1993، 2002، 2005 و 2014 در میان هنرمندان ایرانی پیشتاز است.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی در جشنواره کن


تاریخ : 97/04/13
(0 رای)
بازدید : 22 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی