نعیمه نظام دوست بازیگر کشورمان هفته گذشته برای انجام یک جراحی در بیمارستان بستری شد و جمعی از بانوان هنرمند برای عیادت از این بازیگر کشورمان به بیمارستان رفتند.

بازیگرانی که به عیادت نعیمه نظام دوست رفتند

عیادت چهره ها از نعیمه نظام دوست + تصاویر در ایرناک عیادت چهره ها از نعیمه نظام دوست + تصاویر در ایرناک هفته گذشته نعیمه نظام دوست بازیگر محله گل و بلبل با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش خبر از بستری شدن در بیمارستان برای انجام یک جراحی داد و از مردم خواست برایش دعا کنند. عمل جراحی نعیمه نظام دوست با موفقیت انجام شد و این بازیگر کشورمان از بیمارستان مرخص شد.

جمعی از بازیگران کشورمان به عیادت نعیمه نظام دوست در بیمارستان رفتند و با انتشار تصاویری از این ملاقات از مردم خواستند که برای سلامتی نعیمه نظام دوست دعا کنند.

علت جراحی نعیمه نظام دوست چه بود

نعیمه نظام دوست

عیادت شراره رخام از نعیمه نظام دوست

شراره رخام با انتشار تصویری از خودش در کنار نعیمه نظام دوست نوشت :خداراشکر که نعیمه نظامدوست عزیزم به سلامت از بیمارستان مرخص شد ، ممنون از دعای خیر همه شما مهربونها (دوستانی که سوال کردن :نعیمه جان عمل اسلیو معده در جهت لاغری و کاهش وزن برای سلامتیشون را انجام دادن)

تصاویری از حضور بازیگران در عیادت از نعیمه نظام دوست

 نعیمه نظام دوست

عیادت رزیتا غفاری و شهرزاد کمال زاده از نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

عیادت فلور نظری از نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

عیادت سارا خوئینی ها از نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

عیادت بهاره رهنما از نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

عیادت فریبا کوثری از نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

عیادت آرام جعفری از نعیمه نظام دوست


namnak

بازدید : 391 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی