ضبط سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری به قسمت هفتم رسید.

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک امروز چهارشنبه چهارم بهمن سکانس هایی از سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری با حضور اهالی رسانه ضبط و تصویربرداری شد.

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک این سکانس ها در منزل یکی از کاراکترهای سریال با نام خانواده خلیلی تصویربرداری شد که شامل شهین تسلیمی، الهه خادمی و ملیکا نصیری بود.

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک این سکانس ها به قسمت هفتم سریال «۸۷ متر» تعلق داشت و گروه سازنده سریال تا چند ماه آینده در این لوکیشن حضور دارند.

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک علی دهکردی، فریبا کامران، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی و غزل شجاعی به عنوان خانواده پوردَوَرانی و مهران رجبی، شهین تسلیمی، ملیکا نصیری، عرفان آصفی و الهه خادمی به عنواه خانواده خلیلی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در دست تولید است.


تاریخ : 96/11/04

ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک ضبط «۸۷ متر» به قسمت هفتم رسید-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 132 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی