جسد بازیگر 47 ساله در آپارتمانش پیدا شد. این بازیگر مشهور از مشکلات قلبی رنج میبرد.

کشف جسد بازیگر مشهور در آپارتمانش

آلن اونیل(Alan O'Neill) بازیگر 47 ساله و سرشناس در آپارتمانش واقع در لس آنجلس درگذشت.کشف جسد بازیگر مشهور در خانه اش + عکس در ایرناک کشف جسد بازیگر مشهور در خانه اش + عکس در ایرناک

به نقل از ورایتی، آلن اونیل بازیگر سریال «پسران آنارشی» یا «پسران آشوب» مرده پیدا شد. آلن اونیل در این سریال آمریکایی در نقش «هیو» بازی کرده بود.

جسد این بازیگر 47 ساله در آپارتمان وی در لس آنجلس کشف شد.

آلن اونیل

آلن اونیل بازیگر مشهور در 47 سالگی درگذشت

این بازیگر متولد ایرلند از مشکلات قلبی رنج می برد و در عین حال بسیار سیگار می کشید و مشکلات اعتیاد به الکل نیز داشت.

اونیل در فصل 6 و 7 سریال «پسران آنارشی» نقش آفرینی کرد، اما کار حرفه ای او از دهه 1990 شروع شده بود. وی از بازیگران دایمی سریال درام «Fair City» نیز بود که از سال 2006 تا 2012 پخش می شد و در سریال های متعددی بازی کرده بود. وی قرار بود در فیلم ترسناک «چارلی زندگی می کند» جلوی دوربین برود.

«پسران آشوب» سریال تلویزیونی پرطرفدار گانگستری در ایالات متحده آمریکا است که از سوی مجله تایم در سال 2009 در ردیف 10 سریال برتر تلویزیونی آمریکا قرار گرفت. این سریال را یکی از خشن ترین سریال های تلویزیونی آمریکا در سال های اخیر دانسته اند و برخی منتقدان آن را ملهم از «پدرخوانده» خوانده اند.


تاریخ : 97/03/18
بازدید : 2,089 بار
کشف جسد بازیگر مشهور در خانه اش + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی