در ادامه فیلم به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس در شب گذشته 5 آذر 96 را مشاهده خواهید کرد.

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک ساعت 22 شب گذشته فردی ناشناس درحالی که صورتشان را پوشانده بودند با خالی کردن دو گالن بنزین مقابل درب باشگاه پرسپولیس و آتش زدن آن نگهبان این باشگاه را مصدوم کردند.

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک هوشیاری نگهبانان باشگاه موجب شد تا این آتش گسترش پیدا نکند و حمله این فرد نافرجام باقی بماند. پس از این اتفاق پلیس و گرشاسبی، سرپرست باشگاه، در محل حاضر شدند. با توجه به حواشی به وجود آمده، پلیس امنیت به مساله ورود کرده است.

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک گفته میشود این اقدام توسط گروه موسوم به ری استارت صورت گرفته.

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک فیلم منتشر شده از این اتفاق عجیب را در ادامه مشاهده می‌کنید:

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک

تاریخ : 96/09/06

لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک لحظه به آتش کشیدن باشگاه پرسپولیس + فیلم-ایرناک منبع : ایلنا

(0 رای)
بازدید : 135 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی