در ادامه نتیجه دیدار تیمهای ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران که در روز یکشنبه 15 بهمن 96 در هفته بیست و دوم لیگ برتر برگزار شد را در ایرناک ببینید.

ذوب آهن 2 - استقلال 1

حسینی زد، حسینی خورد

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک در بازی که پیروزی در آن می توانست موقعیت دو تیم در جدول رده بندی را بهتر کند، ذوب آهن موفق شد با دو گل کی روش استنلی در دقیقه 61 و محمد حسینی که در دقیقه 90 به ثمر رساندند، مقابل تک گل دقیقه 6 وریا غفوری، استقلال را شکست بدهد تا شاگردان امیر قلعه نویی در ادامه روند درخشان خود در نیم فصل دوم به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کنند.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک
هفته بیست و دوم لیگ برتر/ ساعت 15
ورزشگاه فولاد شهر
داور: حمید حاج ملک، کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی و فرهاد مروجی

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک اخطار: مجید حسینی (59) و بهنام برزای (67) و روزبه چشمی (85) و داریوش شجاعیان (87) از استقلال و وحیدمحمدزاده (65) از ذوب آهن


نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک ترکیب ذوب آهن

 • رشید مظاهری
 • وحید محمدزاده
 • خالد شفیعی
 • میلاد فخرالدینی
 • محمد ستاری (34- قاسم حدادی فر)
 • حمید بوحمدان
 • جورجی ولسیانی
 • سید محمدرضا حسینی
 • بختیار رحمانی (83- مهدی رجب زاده)
 • مرتضی تبریزی (46- ربیع عطایا)
 • کی‌روش استنلی

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک
سرمربی: امیر قلعه نویی


نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک ترکیب استقلال

 • حسین حسینی
 • مجید حسینی
 • پژمان منتظری
 • وریا غفوری
 • میلاد زکی پور
 • امید ابراهیمی
 • روزبه چشمی
 • داریوش شجاعیان
 • خسرو حیدری
 • بهنام برزای (66- پادوانی)
 • علی قربانی (82- فرشید اسماعیلی)

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک سرمربی : وینفرد شفر


 

شرح گل

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک 1-0 (استقلال): سانتر زیبای زکی پور با ضربه سر وریا غفوری همراه شد و ضربه سر زیبای او از دستان مظاهری دور ماند و وارد دروازه ذوب آهن شد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک 1-1 (ذوب آهن): کی روش استنلی ضربه پنالتی اش را با وجود تشخیص درست حسینی در دقیقه 60 وارد دروازه استقلال کرد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک 2-1 (ذوب آهن): در دقیقه 91 سانتر از سمت چپ را سید محمد حسینی با یک ضربه سر وارد دروازه استقلال کرد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

شرح بازی

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نیمه اول بازی استقلال برابر ذوب آهن با برتری آبی ها آغاز شد و شاگردان وینفرد شفر بازی را به طور کامل تهاجمی دنبال کردند. استقلال با آوردن وریا غفوری از دفاع راست به پست هافبک راست بارها از سمت چپ دفاع ذوب آهن موقعیت ایجاد کرد تا جایی که امیر قلعه نویی مجبور شد در دقیقه 34 محمد ستاری را از زمین بازی خارج و قاسم حدادی فر را جانشین او کند.
استقلال در همان 15 دقیقه اول بازی 2 موقعیت خوب گلزنی را ایجاد کرد که با بدشناسی این موقعیت ها از دست رفت اما در دقیقه 31 وریا غفوری که امروز کاملا جلو بازی می کرد، سانتر میلاد زکی پور را با یک ضربه سر وارد دروازه ذوب آهن کرد.
در نیمه اول ذوب آهن تمام تمرکز خود را روی سانتر از جناحین گذاشت اما به جز یک موقعیت شاگردان امیر قلعه نویی نتوانستند خطری روی دروازه استقلال ایجاد کنند.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک اما در نیمه دوم، ذوب آهن بازی را کاملا مسلط آغاز کرد و با استفاده از سانترهای خطرناک و البته اوت دستی های خالد شفیعی چند موقعیت خوب را روی دروازه استقلال خلق کرد. در نهایت در 15 دقیقه اول نیمه دوم میلاد فخرالدینی از مجید حسینی خطای پنالتی گرفت تا کی روش استنلی بازی را به تساوی بکشاند.
در ادامه استقلالی ها برای زدن گل دوم جلو آمدند که در دقیقه 91 ضربه سر محمد حسینی با دفع اشتباه سیدحسین حسینی همراه شد و ذوب آهن در یک بازی برابر موفق شد بازی را با نتیجه دو بر یک به نفع خود به پایان برساند.
استقلال در بازی امروز موقعیت های خوبی داشت که از آنها استفاده نکرد تا نیاز به جذب یک مهاجم بیش از پیش برای این تیم حس شود.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

بهترین بازیکن

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک سیدمحمد حسینی به جز گلی که زد، در روند روبه رشد تیمش کاملا موثر بود و موفق شد عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص بدهد. البته در بازی امروز میلاد فخرالدینی هم روز خوبی را پشت سر گذاشت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

 

دقایق حساس

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 6: سانتر غفوری می رفت که به صورت مستقیم وارد دروازه شود اما مظاهری با یک عکس العمل زیبا توپ را از روی خط بیرون کشید.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 9: ضربه سر ولسیانی از روی نقطه کرنر با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 11 : رشید مظاهری سانتر از سمت چپ را دفع کرد اما توپ برگشتی را وریا غفوری در موقعیت ایده آل به بالای دروازه کوبید.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 18: سانتر زیبا از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر تبریزی همراه شد و واکنش زیبای حسینی باعث شد این موقعیت از دست برود.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 25 : ضربه ایستگاهی داریوش شجاعیان با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 40: سانتر زکی پور می رفت که استقلال را در موقعیت ایده آل قرار بدهد اما این سانتر از روی سر علی قربانی عبور کرد و راهی به دروازه نیافت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 47 : اشتباه حسینی در بیرون آمدن از دروازه با ضربه سر کی روش استنلی همراه شد و مجید حسینی توپ را از روی خط بیرون کشید.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 56 : اوت دستی شفیعی با اشتباه مدافعان استقلال همراه شد اما بازیکنی در درون دروازه نبود که کار ذوب آهن را تمام کند.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 58 : میلاد فخرالدینی در محوطه جریمه روی تک گل مجید حسینی به زمین خورد و داور صحنه را پنالتی تشخیص داد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 63 : خالد شفیعی از سمت راست محوطه جریمه به داخل زد و شوت محکم او را حسینی با یک واکنش زیبا دفع کرد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 71 : پاس زیبای حسینی ربیع عطایا را در موقعیت تک به تک قرار داد اما سیدحسین حسینی به موقع بیرون آمد و توپ را مهار کرد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 73: سانتر وریا غفوری به روی دروازه بدون حضور بازیکنی در دهانه دروازه به بیرون رفت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 79 : ضربه بختیار رحمانی از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 81 : امید ابراهیمی خط دفاع ذوب آهن را به هم ریخت و شوت علی قربانی با عکس العمل مطمئن مظاهری همراه شد.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 82 - شوت داریوش شجاعیان با اختلاف کم به بیرون رفت.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک دقیقه 88: فرار روزبه چشمی و پاس او در موقعیت عالی به شجاعیان رسید اما ضربه او با اختلاف کم به بیرون رفت.


اتفاق ویژه

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک استقلال با شکست برابر ذوب آهن، بعد از 12 هفته طعم شکست را چشید. آخرین شکست این تیم مربوط به بازی با پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر لیگ برتر می شود.
ذوب آهن امروز به ششمین برد پشت سر هم خود رسید و در صورت پیروزی در بازی هفته بعد این تیم به رکورد هفت پیروزی متوالی پیکان در این فصل خواهد رسید.

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک  

حواشی

 • شفر و پسرش پیش از شروع بازی ناظر گرم کردن بازیکنان تیمشان بودند.
 • داور بازی استقلال- ذوب آهن حمید حاج ملک است، داوری که شغل اصلی اش آتش نشانی است.
 • ضلع جنوبی ورزشگاه فولاد شهر را برف گرفته است و با این شرایط هواداران نمی توانند روی تپه های استادیوم فولاد شهر بنشینند.
 • مهدی رحمتی پیش از شروع بازی سمت قلعه نویی رفت و با سرمربی سابقش آشتی کرد.
 • هواداران حاضر در استادیوم فولاد شهر در دقیقه 22 بازی یاد منصور پورحیدری را زنده نگه داشتند.
 • جیری ساناک بعد از پنالتی که به نفع ذوب آهن گرفته شد به دلیل اعتراض به داوری از زمین بازی اخراج شد.

تاریخ : 96/11/15

نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک نتیجه دیدار ذوب آهن و استقلال تهران 15 بهمن 96-ایرناک varzesh3

(0 رای)
بازدید : 145 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی