تیم ملی کشورمان امروز سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی خودش را مقابل پرتغال ساعت 22:30 برگزار می کند.

قفل کلید حضور در دور بعد ایران برابر پرتغال

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک پرتغال سومین حریف ایران در جام جهانی روسیه است که با عنوان قهرمان اروپا قدم به مسابقات میگذارد. بیش از آنکه تیم پرتغال در بین هواداران محبوب باشد، یک ستاره بیش از کل تیم، محبوبیت را به خود اختصاص داده است.

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک «کریستیانو رونالدو» که یک تنه تیم پرتغال را به فینال جام ملتهای اروپا رساند و پرتغال در غیاب او در مسابقه آخر، تنها با خوش اقبالی توانست جام را به چنگ آورد از همان مقدار انگیزه برای تکرار این موفقیت در جام جهانی برخوردار خواهد بود.

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک مسلماً تیم ملی ایران در هیچ یک از مسابقات خود کار آسانی نداشته است. اما بازی سوم، برابر پرتغال میتواند قفل کلید حضور در دور بعد را برای هر کدام از این دو تیم بگشاید.

ایران و پرتقال

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک  

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک تیم ملی کشورمان برای صعود از گروه خود نیاز به 3 امتیاز بازی دارد و دو بازی خوب گذشته این تیم انتظار مردم ایران را بالا برده و گرفتن 3 امتیاز از پرتغال در دسترس به نظر می رسد و لازمه آن همین اتحادی است که بین اعضای تیم دیده می شود

داور دیدار ایران و پرتغال مشخص شد

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک انریکه کاسرس داور پاراگوئه ای، به عنوان داور دیدار ایران و پرتغال انتخاب شد.

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک ادواردو کاردوسو و خوان سوریا هم کاسرس را در این بازی کمک خواهند کرد.

ایران و پرتقال

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک انریکه کاسرس 44 ساله در حالی به عنوان داور بازی ایران با پرتغال انتخاب شد که این داور پاراگوئه ای قضاوت پرحرف و حدیثی در اولین تجربه خود در جام جهانی 2018 داشت. دیدار روسیه میزبان با مصری ها در ورزشگاه سن پترزبورگ در حالی با برتری 3-1 تزارها توام شد که فراعنه حذف زودهنگام خود از جام را به قضاوت ضعیف این داور ربط دادند.

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک کاسارس که دیدار روسیه و مصر را از دور دوم سوت زده بود، دیدار ایران و پرتغال دومین قضاوت او در جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود.


تاریخ : 97/04/04

همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک همه چیز در مورد بازی امشب ایران و پرتغال + تصاویر-ایرناک ilna

(0 رای)
بازدید : 51 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی