رئیس فدراسیون بوکس درباره جدا شدن بازیکن ملی پوش کشورمان از کاروان تیم ملی در فرودگاه شهر وین توضیحاتی ارائه کرد.

بوکسور تیم ملی ایران در اتریش ناپدید شد

رئیس فدراسیون بوکس درباره جدا شدن ملی پوش بوکس از کاروان تیم ملی در فرودگاه شهر وین گفت:از این اتفاق متاسفم و امیدوارم کهرازه تصمیم درست را بگیرد.ماجرای پناهندگی بوکسور تیم ملی ایران! در ایرناک ماجرای پناهندگی بوکسور تیم ملی ایران! در ایرناک

ظهر امروز (جمعه) 19 بهمن ماه 1397 خبری مبنی بر ناپدید شدن ملی پوش بوکس از کاروان تیم ملی در فرودگاه شهر وین کشور اتریش منتشر شد و گفته می شود مبین کهرازه روز چهارشنبه پس از ورود کاروان بوکسورهای ایران به این شهر ناگهان ناپدید شده و قصد پناهندگی در این کشور را دارد. تیم ملی برای حضور در تورنمنت مجارستان ابتدا باید به اتریش و سپس به مجارستان اعزام می شد که این اتفاق روز چهارشنبه و در فرودگاه وین رخ داده است.

چند روز است که فدراسیون بوکس و خانواده مبین کهرازه (بوکسور سنگین وزن تیم ملی) در حال تماس با این بوکسور هستند تا او را به کشور بازگردانند اما فعلا خبری از این بوکسور نیست. حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس نیز گفت:از این اتفاق بسیار متاسفم اما امیدوارم بتوانیم او را پیدا کرده و به کشور بازگردانیم. ما کار خود را با دقت انجام داده ایم و امیدوارم کهرازه نیز تصمیم درست را بگیرد.

گفته می شد علی مظاهری و اکبر احدی برای پیدا کردن مبین کهرازه، وین را به مقصد بوداپست مجارستان ترک نکرده اند تا این بوکسور را پیدا کنند. ثوری در این مورد نیز گفت:احدی و مظاهری به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی در کنار تیم ملی حضور دارند و خوشبختانه سه بوکسور ما نیز تاکنون مدال های خود را قطعی کرده اند.

  • تاریخ: جمعه, 19 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,330 بار
ماجرای پناهندگی بوکسور تیم ملی ایران!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی