پایگاه اینترنتی بلیچر ریپورت، در لیستی، میانگین سنی تیم های راه یافته به جام جهانی 2018 روسیه را منتشر کرد.

جدول جوانترین تیم های فوتبال جام جهانی 2018 در ایرناک جدول جوانترین تیم های فوتبال جام جهانی 2018 در ایرناک حساب توییتر پایگاه اینترنتی بلیچر ریپورت با انتشار لیستی جدید میانگین سنی بازیکنان تیم های ملی راه یافته به جام جهانی فوتبال 2018 روسیه را منتشر کرد. در این لیست تیم های ملی نیجریه، آلمان و انگلیس به ترتیب با میانگین سنی 24.9 ، 25.7 و 25.9 تیم های جوان اول تا سوم  هستند.

تیم ملی فوتبال ایران نیز با میانگین سنی 26.5  پس از دانمارک، سنگال و فرانسه در جایگاه هفتم جوان ترین تیم ها قرار دارد، ایران با کسب این رتبه جوان ترین تیم آسیا هم لقب گرفته است. تیم های آسیایی کره جنوبی، استرالیا، ژاپن و عربستان سعودی به ترتیب در جایگاه هشتم، یازدهم، بیستم و بیست و هشتم این لیست قرار دارند.

تیم ملی پاناما با میانگین سن 29.4 پیرترین تیم حاضر در جام جهانی روسیه است. میانگین سنی تمامی تیم های حاضر نیز 27.4 اعلام شده است.

گفتنی است، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، پس از قطعی شدن صعود تیم ملی به جام جهانی، شیب جوانگرایی را تندتر هم کرده است و از جوانان بیشتری به تیم ملی دعوت بعمل آورد. فقط سید جلال حسینی در لیست بازیکنان تیم ملی سن بالایی دارد، که آن هم به دلیل کیفیت و تجربه بالای این بازیکن در خط دفاعی می باشد.

تیم ملی فوتبال ایران، هفتمین تیم جوان صعود کرده به جام جهانی 2018


yjc

بازدید : 226 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی