لحظاتی اندک پس از مشخص شدن حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه کاربران ایرانی دست به کار شدند.

تیم ملی فوتبال ایران با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شد تا در گروه مرگ رقابت ها قرار بگیرد. حتی قبل از مشخص شدن همگروه های ایران کاملا مشخص بود چه اتفاقاتی در انتظار صفحات اینستاگرام ستاره های تیم های ایران در جام جهانی است.حمله کاربران ایرانی به صفحات رونالدو، کافو و پیکه + تصاویر در ایرناک حمله کاربران ایرانی به صفحات رونالدو، کافو و پیکه + تصاویر در ایرناک

در جام جهانی 2014 کابران ایرانی به شدت به صفحه لیونل مسی حمله کرده بودند و اما اینبار کارشان سخت تر بود! چرا که ایران با جمعی از ستاره های اسپانیا و پرتغال همگروه شد.

ثانیه هایی از اعلام نام اسپانیا و پرتغال به عنوان حریفان ایران نگذشته بود که حملات به صفحات کریستیانو رونالدو، سرخیو راموس و جرارد پیکه آغاز شد حتی ایسکو هم در امان نبود. کافو اسطوره فوتبال برزیل هم که نام ایران را در قرعه کشی بیرون کشیده بود نیز با حمله کابران مواجه شد. به این ترتیب جام جهانی بی فرهنگی از شب گذشته آغاز شد و هنوز هم ادامه دارد.

اکنون در صفحات اینستاگرام ستاره هایی چون رونالدو هزاران پیام توهین آمیز فارسی دیده می شود. دفعه قبل جمشید مشایخی پس از توهین هایی که به مسی شد تصمیم گرفت به اسپانیا برود و از این ستاره دلجویی کند، اینبار چه اتفاقی می افتد؟!

 

بازدید : 2,859 بار
حمله کاربران ایرانی به صفحات رونالدو، کافو و پیکه + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی