مهاجم گلزن قطری ها با گلزنی در دیدار نهایی جام ملت های آسیا رکورد گلزنی علی دایی در یک دوره جام ملت ها را به نام خود ثبت کرد.

رکورد آسیایی علی دایی شکسته شد

مهاجم گلزن قطری ها با گلزنی در دیدار نهایی جام ملت های آسیا رکورد گلزنی علی دایی در یک دوره جام ملت ها را به نام خود ثبت کرد.رکورد علی دایی شکست در ایرناک رکورد علی دایی شکست در ایرناک

به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی جام ملت های آسیا المعز علی سودانی الاصل توانست به زیبایی برای تیمش گلزنی کند و نهمین گل خودش را در این رقابت ها به ثمر برساند.

علی دایی

گلزنی معزعلی بازیکن تیم ملی قطر در فینال جام ملت های آسیا 2019

المعز علی با گلزنی در این دیدار 9 گله شد و توانست رکورد بیشترین گل در تاریخ جام ملت ها را که در سال 1996، علی دایی توانسته بود ثبت کند را بشکند و به نام خود ثبت کند.

این اولین تورنمنت معزعلی در جام ملت های آسیا است و اکنون او 5 گل تا رسیدن به یک رکورد دیگر دایی فاصله دارد و آن هم بیشترین گل در تاریخ جام ملت های آسیا است. دایی در تاریخ جام های ملت های آسیا که به میدان رفته توانسته 14 گل به ثمر برساند.

  • تاریخ: جمعه, 12 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,330 بار
رکورد علی دایی شکست
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...