علی کریمی با انتشار پست‌ها و تصاویر جدید در اینستاگرام در تلاش است تا اشتباهش را جبران کند اما هر بار مرتکب اشتباه دیگری می‌شود.

سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک علی کریمی با انتشار پست‌های مکرر در صفحه اینستاگرامش سعی کرد تا اشتباهش درباره کوروش را لاپوشانی کند اما ظاهراً ناموفق بود.

سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک کریمی با انتشار پستی حاوی حدیثی از حضرت علی (ع) و نسبت دادن آن به کوروش،  موج جدیدی از حواشی را در فضای مجازی به راه انداخت. کاربران فضای مجازی با اشتراک جملات طنز، او را به سخره گرفتند و این فوتبالیست را فردی بی‌سواد خطاب کردند. پس از آن کریمی با  اشتراک گذاشتن تصویری جدید در تلاش بود تا به نوعی از خجالت پست قبلی دربیاید اما ظاهرا اشتباه پشت اشتباه مرتکب می‌شود چرا که آخرین  پستی که او درباره کوروش منتشر کرد از نگاه مردم نوعی جسارت و توهین به مقدسات است.

سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک تصویر زیر مربوط به پست آخر کریمی در صفحه اینستاگرامش است. 

سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک

تاریخ : 96/08/07

سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس-ایرناک برگرفته از yjc

(2 رای)
بازدید : 491 بار
سوتی های وحشتناک علی کریمی درباره کوروش در اینستاگرام ! + عکس - 4.0 out of 5 based on 2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی