سردار آزمون با انتشار تصویری در اینستاگرام لقب عجیبی را برای خودش داد.

لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه روبین کازان روسیه، مطلب جدیدی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک آزمون در این پست که تصویر جدیدی از خود را به نمایش گذاشته به خود لقب "سیبیل طلا" داده است.

لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک گفتنی است سردار آزمون متولد دی ماه سال 1373 می باشد که در مهرماه 1391 از باشگاه سپاهان راهی روبین کازان روسیه شد. او اولین گل خود در روبین کازان را در دیدار لیگ اروپا و مقابل تیم مولده به ثمر رساند.

لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک لقبى عجیبی كه سردار آزمون به خودش داد! + عکس-ایرناک در ادامه تصویری که سردار آزمون در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است را می بینید:

 لقبى كه سردار آزمون به خودش داد!+ عکس

(0 رای)
بازدید : 106 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی