طبق ادعای یکی از رسانه‌های عربی، استقلال به دنبال جذب مرد سال فوتبال آسیا است.

مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال به دنبال این است که در نقل و انتقالات زمستانی یک مهاجم را برای رفع مشکل گلزنی تیمش جذب کند و به همین منظور شفر و فرزندش و حتی کادر فنی چند مهاجم خارجی و داخلی را تا به امروز بررسی کرده‌اند.

مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک اما از طرفی یکی از رسانه‌های عربی مدعی شده که استقلالی ها به دنبال جذب عمر خریبین، دارنده عنوان مرد سال فوتبال آسیا هستند و به نظر می رسد آبی پوشان با جذب این بازیکن در نظر دارند مشکل گلزنی خود را در رقابت‌های لیگ برتر و قهرمانان آسیا برطرف کنند.

مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک همچنین پیش از این نام ویلیامز مهاجم جاماییکایی و البرت آلیس بازیکن تیم ملی هندوراس به عنوان گزینه های مد نظر استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات به گوش می رسید.


تاریخ : 96/09/20

مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک مرد سال فوتبال آسیا در راه استقلال-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 104 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی