تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امروز «پنج شنبه» 28 دی 96 از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

فیروز دقیقه ۹۶ یقه برانکو را ول کرد / پرسپولیس از شکست خانگی فرار کرد  

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امروز «پنج شنبه» از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک  

ترکیب پرسپولیس:

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک علیرضا بیرانوند- سیدجلال حسینی - شجاع خلیل زاده - صادق محرمی - محمد انصاری - حسین ماهینی - محسن مسلمان - وحید امیری - فرشاد احمد زاده - علی علیپور - گادوین منشا

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک  

ترکیب گسترش فولاد:

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک فرناندو ده‌خسوس، احمد زنده‌روح، یوسف سید، پیمان بابایی، آندرانیک تیموریان، مصطفی سالاری، مسیح زاهدی، میلاد زنیدپور، عزیز معبودی، سامان نریمان‌جهان، اسماعیل فرهادی.


نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک بنر و تصاویر شهدای نفتکش سانچی در ورزشگاه زده شده است.

افشین پیروانی به خاطر هواداران با پیراهن شماره 12 وارد ورزشگاه شد.

درب ورزشگاه راس ساعت 13:00 به روی هواداران بازشد.

پیاده روی بازیکنان پرسپولیس قبل از حرکت به ورزشگاه در هتل انجام شد و محسن ربیع خواه و گرشاسبی پیش از شروع بازی در اردوی سرخپوشان حاضر شدند.

همزمان با بازی سرخپوشان تیم راه آهن در زمین شماره 3 مجموعه ورزشی آزادی در حال تمرین کردن هستند.

پیش از شروع بازی آندرانیک تیموریان و سید جلال با هم خوش و بش کردند.

بازیکنان گسترش زودتر از بازیکنان پرسپولیس وارد ورزشگاه شدند که با عکس العمل هواداران مواجه شد.

بازیکنان پرسپولیس راس ساعت 14:30برای گرم کردن واردورزشگاه شدند که مورد تشویق هواداران واقع شدند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک گرشاسبی سرپرست پرسپولیس در جایگاه cipورزشگاه حضور دارد.همچنین حسن کامرانی فررئیس کمیته داوران هم به استادیوم آمده است تا این بازی را از نزدیک تماشاکند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک فیروز کریمی به همراه دستیارانش با شاخه گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با برخورد گرم آنها مواجه شدند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه 5 این دیدار ضربه مسلمان با واکنش ده خسوس همراه شد تا دروازه گسترشی ها همچنان بسته بماند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک با وجود گذشت 10 دقیقه از شروع دیدار بازیکنان پرسپولیس حملات خطرناک تری را روی دروازه گسترش فولاد و دخسوس ترتیب داده اند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه 14 بازی ضربه منشا راهی اوت شد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه 20 بیرانوند در داخل محوطه شش قدم با عکس العمل خوب مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد که پس از این واکنش خوب مورد تشویق هواداران قرار گرفت.همچنین پس از اینکه بازیکن گسترش نتوانست توپ را به گل تبدیل کند فیروز کریمی و سایر دستیاران فیروز از این حرکت ناراحت شدند.

در دقیقه 24 به مانند دیدارهای گذشته یاد و خاطره مرحوم نوروزی در ورزشگاه گرامی داشته شد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه ۲۸ هواداران شروع به تشویق ایسلندی کردند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک هر حمله خطرناکی که از سوی بازیکنان گسترش فولاد ترتیب داده می‌شود و با اینکه موقعیت تبدیل به گل نمی‌شود، اما مورد تشویق کادر فنی قرار می‌گیرند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه ۳۰ بازی با توجه به اینکه یکی از بازیکنان گسترش فولاد دچار مصدومیت شده است، اما تیموریان برای نوشیدن آب به سمت برانکو رفت که در این بین سرمربی پرسپولیس با او به صحبت پرداخت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک دقیقه 34 ارسال امیری از چپ و ضربه سر احمدزاده راهی به دروازه خسوس نیافت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک مدرس دانمارکی یوفا هم یکی از افراد حاضر در ورزشگاه است.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک هواداران پرسپولیس با شعار پرسپولیس سرور استقلاله برای تیم رقیب کری خواندند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک هر حمله‌ای که بازیکنان پرسپولیس نمی‌توانند تبدیل به گل کنند آه حسرت از نهاد هواداران بلند می‌شود.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در برخی از دقایق بازی فیروز کریمی به کنار نیمکت تیمش می‌رود و با دستیارانش به صحبت می‌پردازد. برعکس او از ابتدای بازی برانکو در کنار خط حضور دارد و نکات فنی را به بازیکنان تیمش توصیه می‌کند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در هنگام خروج برانکو از داخل زمین او مورد تشویق هواداران روبروی جایگاه قرارگرفت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک احمدنوراللهی که به تازگی خدمت سربازیش را به پایان رسانده و در فهرست ۱۸ نفره سرخ پوشان برای این بازی حضور دارد در هنگام رفتن به سمت رختکن مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک اشپتیم آرفی مهاجم آلبانیایی و سابق پرسپولیس هم یکی از کسانی است که در جایگاه ویژه ورزشگاه حضوردارد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک  بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس در بین 2 نیمه به بازی آقا وسط پرداختند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در بین ۲ نیمه مسئولان سازمان لیگ با پخشی آهنگی یاد و خاطره درگذشتگان حادثه نفتکش سانچی را گرامی داشتند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک بازیکنان پرسپولیس زودتر از بازیکنان گسترش فولاد وارد زمین شدند و مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک پس از گذشت یک دقیقه از شروع نیمه دوم فیروز کریمی به کنار نیمکت تیمش آمد و از بازیکنان ذخیره تیمش خواست بروند در پشت دروازه دخسوس خودشان را گرم کنند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک سید محسن حسینی که در بین 2 نیمه در داخل زمین به گرم کردن پرداخت دومین بازیکنی بود که برای گسترش فولاد به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و جای زنیدپور را در بازی گرفت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه ۵۱ یک ضربه کرنر به سود پرسپولیس اعلام شد و در هنگامی که بازیکنان پرسپولیس در حال نواختن و طراحی یک حمله روی دروازه دخسوس بودند بین جلال حسینی و یکی از بازیکنان گسترش فولاد بگو مگوی جزئی پیش آمد که داور بازی هر 2 بازیکن را فراخواند و به آن‌ها تذکر جدی داد؛ که پس از این اتفاق فیروز کریمی به نشانه اعتراض به سمت داور چهارم رفت و با او برای لحظاتی کوتاه به صحبت  پرداخت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک فیروز کریمی با حرکات عجیب و غریب از بازیکنان تیمش می‌خواهد تابا جدیت بیشتری بازی را دنبال کنند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک عزیز معبودی برای لحظاتی کوتاه به سمت کریمی رفت و او با صحبت پرداخت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در دقیقه ۵۳ در وسط زمین روی بازیکنان پرسپولیس خطا شد که اکبریان رای به ادامه بازی داد و در چندمتر جلوتر خطای بازیکنان پرسپولیس  روی گسترشی‌ها اعلام کرد که این امر سبب شد تا افشین پیروانی، برانکو و هواداران نسبت به این تصمیم داور معترض شوند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک احمدنوراللهی در دقیقه ۵۹ پس از یک سال دوباره برای تیم پرسپولیس در لیگ به میدان رفت و همه هواداران او را تشویق کردند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در یک صحنه مشکوک در دقیقه ۶۱ درگیری بین جلال حسینی و یکی از بازیکنان گسترش بوجود آمد و در حالی که بازیکنان پرسپولیس معتقدبودند داور باید ضربه پنالتی به سود آن‌ها اعلام می‌کرده، اما داور در یک تصمیم حنجالی خطای حسینی را اعلام کرد و باعث شد تا هواداران، بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس از این کار داور گله‌مند شوند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک احمدزاده با کارتی که در این بازی دریافت کرد سه اخطاره شد و بازی با پیکان را از دست داد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک طبق اعلام گوینده ورزشگاه، هم اکنون ۲۵ هزار نفر در استادیوم آزادی حضور دارند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک **دقیقه ۷۵ برخلاف روند بازی اسماعیل فرهادی دروازه بیرانوند را باز کرد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک  پس از گل اسماعیل فرهادی کلیه بازیکنان به سمت او رفتند، اما او خوشحالی نکرد. همچنین کلیه نیمکت نشینان گسترش فولاد به نشانه خوشحالی به سمت کریمی رفتند، اما او ترجیح داد که تنها بخندد زیاد شادی نکند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک ایگورکولاکوویچ سرمربی تیم والیبال ایران هم برای تماشای این بازی به ورزشگاه آمد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک دقیقه ۸۲ در وسط زمین در حالی که بازیکنان در تدارک حمله بودند، اما داور خطای وحیدامیری روی پیمان بابایی را اعلام کرد که صدای اعتراض هواداران و کادر فنی پرسپولیس به صدا در آمد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک در حالی که فرشاد احمدزاده در حال خروج از زمین بود با توهین تند هواداران معدود گسترش مواجه شد و باعث شد او با حرکاتی ناشایست نسبت به حرکت آن‌ها واکنش نشان دهد. البته هواداران پرسپولیس هم اشیایی به سمت آن‌ها پرتاب کردند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک هواداران پرسپولیس در چندین صحنه الفاظ رکیکی را علیه فیروز کریمی و داور مسابقه به کار بردند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک صدای اعتراض هواداران از اینکه بازیکنان پرسپولیس نمی‌توانند موقعیت هایشان را تبدیل به گل کنند در آمده است.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک **در دقیقه ۹۰ سیامک نعمتی توانست گل تساوی را وارد دروازه دخسوس کند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک پس از گل تساوی تیم پرسپولیس که توسط نمعتی زده شد ورزشگاه به حالت انفجار در آمد و بازیکنان شروع به خوشحالی کردن کردند همچنین گرشاسبی که در جایگاه cip حضورداشت از جایش بلند شد و نفسی را به راحتی کشید.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک رادوشوویچ دروازه بان ذخیره پرسپولیس هم پس از این گل با کارت زرد مواجه شد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک فیروز کریمی هم پس از پایان بازی و در حالی که تصویربرداران در حال فیلم گرفتن از او بودند او بیخود شد و به سمت او حمله ور شد که با وساطت طرفین ختم به خیرشد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک فیروز کریمی در پایان بازی سمت یکی از دوربین‌های تلویزیونی رفت و درحالی که تصویر او پخش می‌شد به داوری اعتراض کرد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک او با اسکورت ماموران نیروی انتظامی و در میان فحاشی هواداران پرسپولیس سمت پیمان یوسفی رفت و با او به گفتگو پرداخت.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک مسئولان سازمان لیگ با پخش کردن آهنگ مانع از شنیدن صدای اعتراض هواداران شدند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک یکی از گزارشگران رادیویی در پایان بازی درحالیکه قصد گفتگو با فیروزکریمی را داشت از سوی ماموران نیروی انتظامق دستگیر شد.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک برخی از هواداران متفرقه در میکسدوزن ورزشگاه آزادی حضور دارند و این در حالی است که ماموران یگان ویژه نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند و کاری با آن‌ها ندارند.

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک بعد از گل تساوی پرسپولیس یکی از هواداران گسترش دچار حادثه شد که سریعا توسط پزشکان حاضر در ورزشگاه مورد مداوا قرار گرفت و قرار شده است دوباره توسط پزشکان مورد معاینه قرار گیرد.

نتیجه نهایی پرسپولیس 1 - 1 گسترش

تاریخ : 96/10/28

نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک نتیجه دیدار تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد 28 دی 96-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 136 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی