یک سگ پیشگو نتیجه و گلزنان دیدار امشب تیم های ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد.

نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا از نگاه سگ پیشگو! + عکس در ایرناک نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا از نگاه سگ پیشگو! + عکس در ایرناک سامبا سگ پیشگوی اسپانیایی که بازی های جام جهانی 2018 روسیه را پیش بینی می کند بازی امشب تیم های ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد. ابتدا 2 ظرف غذا که در کنار هر کدام پرچم ایران و اسپانیا قرار داشت مقابل سامبا قرار داده شد که این سگ پیشگو به سمت ظرف غذایی رفت که پرچم ماتادورها کنار آن قرار داشت و به این ترتیب تیم ملی اسپانیا را برنده دیدار با ایران پیش بینی کرد.

البته برتری این سگ پیشگو نسبت به حیوانات پیشگوی دیگر این است که می تواند تعداد گل و حتی نام گلزنان بازی ها را هم پیش بینی کند. برای پیش بینی گلزنان این بازی تصویر بازیکنان تیم ملی اسپانیا به همراه یک توپ کوچک بالای هر تصویر روی زمین قرار داده شد و سامبا هر توپی را برمی داشت به معنی آن بود که بازیکن موردنظر در بازی با ایران گلزنی می کند که سامبا پیش بینی کرد که دیگو کاستا، ایسکو و دنی کارواخال برای اسپانیا گلزنی می کنند. این سگ پس از آن از تصاویر بازیکنان و توپ ها دور شد که معنی اش این است که اسپانیا با همان 3 گل برابر ایران به برتری می رسد.

سگ پیشگو نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد!+عکس

سگ پیشگو نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد!+عکس

سگ پیشگو نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد!+عکس


تاریخ : 97/03/30
بازدید : 1,583 بار
نتیجه و گلزنان بازی ایران و اسپانیا از نگاه سگ پیشگو! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی