2 تیم سرخابی پایتخت که از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند، پاداش خوبی دریافت می‌کنند.

پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک با توجه به صعود قطعی تیم های استقلال و پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا،  AFC پاداشی را برای این تیم ها در نظر گرفته است.

پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک  کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌هایی که از گروه خود صعود کنند، پاداشی حدود 200 هزار دلار در نظر گرفته است و صعود از هر مرحله ، پاداش جداگانه‌ای هم خواهد داشت.

پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک با این حساب 2 تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس مبلغی حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان پاداش دریافت می کنند.


تاریخ : 97/01/26

پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک پاداش استقلال و پرسپولیس از رقابت های آسیایی امسال چقدر است؟-ایرناک YJC

(0 رای)
بازدید : 44 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی