یک باشگاه ترکیه ای، پیشنهادی نجومی برای خرید علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس ارائه داده است.

پیشنهاد 450 هزار یورویی باشگاه ریزه اسپور ترکیه به علیرضا بیرانوند

یک سایت ترکیه ای مدعی شد، باشگاه ریزه اسپور ترکیه نام علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که در جام جهانی 2018 روسیه پنالتی کریستیانو رونالدو را مهار کرد، در لیست خرید خود برای فصل نقل وانتقالات تابستانی قرار داده است.

باشگاه چایکور ریزه اسپور به دنبال این است تا در کنار گوکان آک کان، دروازه بان دیگری را به ترکیب خود اضافه کند. هدف اول این باشگاه ترکیه ای در این راه یوهانس هوپف، دروازه بان سوئدی تیم گنچلر بیرلیئی بود که مذاکرات بین طرفین به نتیجه نرسید و در نتیجه مسئولان این باشگاه مجبور شدند دنبال گزینه دیگری بگردند.

علیرضا بیرانوند

پیشنهاد ریزه اسپور به علیرضا بیرانوند

پیشنهاد تیم سابق طارمی به علیرضا بیرانوند + تصاویر در ایرناک پیشنهاد تیم سابق طارمی به علیرضا بیرانوند + تصاویر در ایرناک نتیجه جستجوی کمیته نقل و انتقالات باشگاه ریزه اسپور هم به دروازه بان 25 ساله تیم ملی فوتبال ایران رسید که عضو پرسپولیس است. مذاکره کمیته نقل وانتقالات باشگاه ریزه اسپور با مدیر برنامه های بیرانوند هم مثبت بوده و چراغ سبز برای عملی شدن این انتقال نشان داده شده است.

بر اساس این گزارش باشگاه ریزه اسپور پیشنهاد دستمزد سالیانه 450 هزار یورو به بیرانوند داده است، این در حالی است که مدیر برنامه های وی در ابتدا خواهان دستمزد 600 هزار یورویی بوده است.

علیرضا بیرانوند

یک پیشنهاد نجومی برای مهار کننده پنالتی رونالدو

لازم به ذکر است باشگاه ریزه اسپور همان باشگاهی است که باعث شد پرسپولیس از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود.

پیشنهاد نجومی باشگاه ریز اسپور هر چند هنوز به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس و شخص علیرضا بیرانوند نرسیده است اما با درخواست کتبی این پیشنهاد می توان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را در آستانه یک چالش جدید دید چون این اتفاق می تواند درآمد خوبی را پرسپولیس به دنبال داشته باشد چون بیراوند با پرسپولیس قرارداد پنج ساله البته مشروط امضا کرده است!

 علیرضا بیرانوند

چراغ سبز برای انتقال بیرانوند به ترکیه

برانکو ایوانکوویچ نام دو بازیکن را به حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرده و گفته است به هر قیمتی باید این دو بازیکن در پرسپولیس ماندگار شوند نخست علیرضا بیرانوند و بعد از آن وحید امیری، هر دو بازیکن پس از درخشش در رقابت های مرحله گروهی جام جهانی با پیشنهادهای مختلف اروپایی مواجه شده اند اما آنها به احتمال فراوان تا نیم فصل در پرسپولیس می مانند اما با ارائه پیشنهاد نجومی باشگاه ریز اسپورت ترکیه ممکن است قاعده بازی نزد مدیران باشگاه پرسپولیس تغییر کند چون آنها در برهه کنونی با مشکل بزرگ بی پولی مواجه هستند.


تاریخ : 97/04/17
بازدید : 3,464 بار
پیشنهاد تیم سابق طارمی به علیرضا بیرانوند + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی