برخلاف انتظارات در بازی دوشنبه شب بیرانوند ستاره میدان بود و رونالدو یک شکست خورده بزرگ بیرانوند مقابل رونالدو کاری را کرد که دخه‌آ در انجام آن ناتوان بود.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک زمانی که در دقیقه 53 بازی ایران و پرتغال داور نقطه پنالتی را نشان داد و بیرانوند و رونالدو چشم در چشم شدند، خیلی از ما ایرانی‌ها ناخودآگاه به یاد جمله معروف «چطوری کریس؟» افتادیم.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک عبارت یا بهتر است بگوییم هشتکی که بعد از ویدیوی بیرانوند به سوژه‌ای داغ در فضای مجازی تبدیل شد. بعد از آن بود که خیلی‌ها با قرار دادن نام بیرانوند مقابل رونالدو بابت نتیجه بازی ایران و پرتغال ابراز نگرانی کردند.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک حالا پرونده ایران و پرتغال بسته شده و همه ما به این نتیجه رسیدیم که همه آن نگرانی‌ها بی‌مورد بوده. برخلاف انتظارات در بازی دوشنبه شب بیرانوند ستاره میدان بود و رونالدو یک شکست خورده بزرگ. بیرانوند مقابل رونالدو کاری را کرد که دخه‌آ در انجام آن ناتوان بود.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک ستاره میدان بودی اما باز هم داستان ستاره‌پرستی در فیفا باعث شد تا بازیکن پرتغال به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک اصلا برایم مهم نیست. فقط از این ناراحتم که شرمنده مردم شدیم.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک نه به عنوان یک خبرنگار بلکه به عنوان یک ایرانی به شما اطمینان می‌دهم که باعث سربلندی ما بودید.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک امیدوارم این‌طور باشد. فقط مردم بدانند که همه ما از جانمان مایه گذاشتیم و با تمام توانمان جنگیدیم.

دست رونالدو هنگام پنالتی چگونه برای بیرانوند رو شد؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک به سراغ پنالتی برویم. فکر می‌کردی پنالتی رونالدو را بگیری؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک خب پنالتی شرایط خاص خودش را دارد. برای دروازه‌بان فرقی نمی‌کند که چه کسی پشت توپ ایستاده. از استایل ایستادن رونالدو احساس کردم که به سمت چپم می‌زند. خدا کمکم کرد و توانستم درست تشخیص بدهم.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک یک سوال می‌پرسم و خواهش می‌کنم راستش را بگو! قبل از پنالتی به داستان معروف «چطوری کریس؟» فکر نکردی؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک (می‌خندد) راستش هم قبل از ضربه و هم بعد از مهار پنالتی رونالدو آن ویدیو جلوی چشمم آمد.

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک به عقب برگردیم باز هم همان ویدیو را منتشر می‌کنی؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک یک شوخی بود و خودم هم فکر نمی‌کردم همه جا پخش شود.

دست رونالدو هنگام پنالتی چگونه برای بیرانوند رو شد؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک سوال زیاد است اما خسته‌ات نمی‌کنم. حرف آخر؟

چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟-ایرناک امیدوارم کی‌روش بماند و حالا مطمئنم که بعد از این بازی‌ها همه دوست دارند کی‌روش در ایران بماند. با ادامه این مسیر ما در جام ملت‌ها به راحتی قهرمان خواهیم شد.


تاریخ : 97/04/06
(1 رای)
بازدید : 39 بار
چگونه بیرانوند جهت شوت رونالدو را تشخیص داد؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی