کانر مک گرگور ستاره رشته ورزشی MMA با انتشار پیامی اعلام کرده است که دیگر قصد ندارد در این رشته ورزشی مسابقه بدهد.

کانر مک گرگور اعلام بازنشستگی کرد

کانر مک گرگور قهرمان سابق جهان در دسته سبک وزن رشته UFC، اعلام کرد که در سن 30 سالگی به حرفه اش پایان داده است.کانر مک گرگور اعلام بازنشستگی کرد در ایرناک کانر مک گرگور اعلام بازنشستگی کرد در ایرناک

او که نزدیک به یک ماه از رینگ مسابقه دور بوده، با انتشار پیامی غیرمنتظره اعلام کرد که به دوران فعالیت خود در رشته MMA پایان داده تا روی کسب تجربه ای جدید تمرکز کند.

مک گرگور در پیام خود در توئیتر نوشت:سلام. من تصمیم گرفته ام از رشته ورزشی که امروز با عنوان رسمی «هنرهای رزمی مختلط» شناخته می شود، کناره گیری کنم. برای تمام هم رشته ای های قدیمی ام آرزوی موفقیت می کنم.

خداحافظی کانر مک گرگور

خداحافظی کانر مک گرگور از رشته mma

مک گرگور به دلیل نقش داشتن در نزاع بزرگی که بعد از باختش به حبیب نورماگمدوف شکل گرفت، در حال حاضر از سوی کمیسیون ورزشی ایالت نوادا، از برگزاری مبارزه محروم است.

این نخستین باری نیست که مک گرگور اعلام بازنشستگی می کند چرا که او پیش از این در ماه آوریل سال 2016 هم گفته بود که بازنشسته شده است. در آن سال هم او یک ماه پس از باختش به ناته دیاز در پیامی نوشت «تصمیم گرفته ام در جوانی بازنشسته شوم».

گفته می شود که مک گرگور به واسطه کسب درآمد از مسابقاتی که انجام داد، اکنون رقمی نزدیک به 76 میلیون پوند دارایی دارد که 57 میلیون پوند آن را از مبارزه تاریخی اش با فلوید می ودر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان کسب کرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 07 فروردين 1398
  • برگرفته از: مشرق
بازدید : 1,242 بار
کانر مک گرگور اعلام بازنشستگی کرد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...