برخی از وسایل خانه یا محل کار شما هستند که مخفی‌گاه میلیون‌ها باکتری ریز و درشت هستند.

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک یکی از تحقیقات جالبی که تا کنون در خصوص بهداشت و سلامت محل زندگی افراد صورت گرفته؛ بررسی میزان آلودگی وسایل متداول و پرکاربردی است که ما در طول روز بیشترین استفاده را از آنها داریم.

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک وسایلی مانند تلفن‌ همراه و تبلت‌ که در هر مکان و فضایی استفاده می‌شوند و در تحقیقات صورت گرفته به ترتیب 10 و 30 برابر بیشتر از یک توالت فرنگی آلوده‌ به باکتری‌‌ بودند.

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک صفحه کیبوردهای پرکاربرد نیز در این بررسی‌ها، حداقل 5 بار آلوده‌تر از توالت فرنگی ظاهر شدند. ماشین لباسشویی، مسواک، تخته گوشت، اسکناس،کلید برق، چرخ‌های خرید، منوی رستوران، میله اتوبوس و حتی فرمان ماشین با 5 برابر  آلودگی بیشتر از توالت از دیگر وسایل متداولی هستند که در این لیست سیاه قرار گرفته‌اند.

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک ویدئو زیر به سراغ برخی از این وسایل رفته‌ و اطلاعات خوبی در خصوص میزان آلودگی پنهان در سطح آنها را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ بطور در هر سانتی متر از یک شیر آب ساده، 400 هزار باکتری پنهان وجود دارد! یک چهارم از هرجا صابونی آلوده به میکروب‌های مدفوع است!در هر سانتی متر از یک یخچال حدود  7850 واحد باکتری وجود دارد و در نهایت میز کاری که شاید ساعتها در طول روز استفاده شود بیش از  یک میلیون باکتری را درون خود پنهان کرده است و این عدد به منزله این است که 400 برابر بیشتر از توالت فرنگی است.

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک

آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک آلوده‌ ترین وسایل زندگی کدامند؟ + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 101 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی