رازي که افشا شد ! سرطان مرض نیست تجارت است!!

داروی سرطان کشف شد در ایرناک داروی سرطان کشف شد در ایرناک پروفسور نانديتا داوسن از دانشگاه كمبريج ؛ کلمه ای به نام سرطان دروغ است... از همه شما عاجزانه خواهش میکنم این مطلب را بدون استثناء بخوانید.

درمان سرطان را به ما اشتباه اطلاع داده اند. شاید باورتان نشود. اما سرطان یک بیماری نیست یک تجارت است سرطان آنقدر شیوع پیدا کرده که پیر و جوان و کودک و همه را مبتلا کرده است انتشار این پست شگفت انگیز خیلی از " دستهای پنهان گردانندگان دنیا " را آشکار و آنان را عصبانی میکند . آیا میدانید که کتاب "world without cancer" یعنی " دنیای بدون سرطان " هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا را پیدا نکرده است.

این را بدانید که,بیماری به نام سرطان وجود ندارد سرطان عبارت است ازفقط کمبود ویتامین B17چیز دیگری نیست از شیمی درمانی, جراحی و یا خوردن داروهای با عوارض سنگین خوداری کنید به یاد آورید که چرا در زمان سابق تعداد بسیار زیادی از دریانوردان بنام مرض (اسکوربیت)جان خود را از دست دادند (اسکوربیت) بیماری که جان انسانهای بیشماری را گرفت و تعدادی از این راه درآمد هنگفتی بدست آوردند بعدها کشف شد که اسکوربیت فقط کمبود ویتامین C بودیعنی اینکه یک بیماری نبود. سرطان هم همین طور است دنیای استعمار و دشمنان بشریت صنعت سرطان را ایجاد کرده اند واآنرا تبدیل به یک تجارت نموده اند. ز سرطان درآمدهای میلیارد میلیارد میلیاردی کسب میکنند.

این موضوع بسیار طولانی و عمیق است,تاریخچه ی پیدایش صنعت سرطان ازجنگ جهانی دوم به بعد رونق گرفت ودر پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده است : پس برای مقابله با سرطان اینهمه طول وتفصیل ومخارج هنگفت لازم نیست تا جیب استعمارگران را پر کنید فقط پیش گیری ودرمان با راهکارهای ذیل به اسانی حاصل می شود هر روز فقط 15 تا 20 عدد خوردن هسته زرد الو کافیست.

اگر سرطان دارید اول تلاش کنید تا بفهمید که سرطان ، چیست نترسید! اول تحقیق کنید ... تکرار میکنیم آیا امروزه کسی از بیماری به نام اسکوربیت میمیرد نه-چون چون درمان میشود . سرطان چه؟ سرطان را به صورت یک صنعت در آورده اند در حالی که راه درمانش خیلی وقت پیش پیدا شده کمبود ویتامین B17 فقط همین جوانه گندم بخورید جوانه گندم داروی اعجاب آور ضد سرطان است .

جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام "Ieatril" میباشد,که این ماده در هسته سیب نیز موجود است . صنعت دارویی امریکا شروع به اجرای قانون منع تولید "Leatril" نموده،ولی این دارو در مکزیک تولید و فروخته میشود و به صورت قاچاق وارد امریکا میشود . مانر در کتابی به نام "مرگ سرطان" موفقیت درمان با "leatril" را بالای 90% بیان کرده است .

اگر خواندید share کنید تا دیگران مستفید شود منابع آميگدالين یا ویتامین B17 غذاهاي حاوي ويتامين B-17 شامل : - هسته يا دانه ميوه جات:بيشترين غلظت ويتامين B-17 در طبيعت را شامل مي‌شود كه شامل هسته سيب، زردآلو، ، هلو، گلابي، آلو و آلو بخارا است. - غلات لوبياها: شامل باقلا، جوانه عدس، ليما و نخود فرنگي - مغزها: بادام تلخ (غني‌ترين منبع B-17 در طبيعت‌) و بادام هندي - توت‌ها: تقريبا همه توت‌ها مانند توت سياه، قره‌قاط، تمشك و توت فرنگي - دانه‌ها: كنجد و بذر كتان - بلغور جو دو سر، جو، برنج قهوه اي، بلغور گندم سياه، بذر كتان، ارزن و چاودار اين ويتامين در غلات و هسته زردآلو، مخمرآبجو، شلتوك برنج و كدوحلوايي يافت ميشود مهربانی هــيچ هـزينه ای نداشته ، ورساندن دانش عبادت است. خوردن مایع ظرف شویی و دست شویی عامل اصلی سرطان است! پس خوردن آن راممنوع کنید. حتما میگید ما که نمیخوریم! شما روزانه چندین بار دستهایتان را با مایع دستشویی و ظرف ها را با مایع ظرفشویی میشورید. مایع جذب میشه و با شستشو از ظرف جدا نمیشه و موقع پخت یا خوردن غذا ، چون گرم است از ظرف جدا و به غذا می چسبه و این مایع ظرفشویی را باغذا میل می کنیم! اگر چند صد بار هم ظرف ها رو آب بکشید فایده ای ندارد. و اما راه حل؛ نصف مایع ظرف شویی و دست شویی را ششداخل ظرف دیگری می ریزید و وبه جای آن سرکه میریزید.

به همین سادگی عامل سرطان خون را نخورید و خانواده خود را هم از این خطر حفظ کنید ضمنا از شستشوی سبزیجات با چندقطره مایع ظرفشویی هم جدا اجتناب کنید چون اگه صدبار هم آب بکشید داخل بافت سبزیهاست و جدا نمیشه. بجاش با نمک خیسانده و بعد آب بکشید. برای تازه موندن هم سرکه اضافه کنید.

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 3,343 بار
داروی سرطان کشف شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی